У квартирах українців встановлять подрібнювачі харчових відходів

Čytaty latynkoju
У квартирах українців встановлять подрібнювачі харчових відходів

Подрібнювач харчових відходів монтується під раковиною і дозволяє усі органічні відходи подрібнювати і «зливати» в каналізацію. Тоді таке сміття не потраплятиме на полігони, а у дворі не буде запахів від контейнерів.

Що відомо про нововведення

За допомогою такого пристрою можна подрібнювати усі харчові відходи, наприклад, шкаралупи овочів і фруктів, курячі і рибні кістки, яєчну шкаралупу, кірки баштанних культур, кісточки вишні, шкаралупу від горіхів, насіння. Поки що подрібнювачі намагаються впровадити в нові будівельні норми. Тоді вони з’являться у всіх нових будинках. Наступний крок — змінити нормативи і для українців у порівняно старих будинках.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вже розпочато громадське обговорення законопроекту «Про водовідведення». Це перший документ, який дасть  старт реформі. Він визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування системи водовідведення, спрямовані серед іншого на зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище.

Нагадаємо: в Україні скасованоСкасовано підвищення тарифів на технічну електроенергію в будинках підвищення тарифів на технічну електроенергію в будинках. Тарифи на електроенергію на технічні цілі в житлових будинках залишаться на рівні як для населення. Таке рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла 11 січня, скасувавши, таким чином, свою постанову від 21 грудня 2018 року. Раніше комісія відмінила низькі тарифи на електроенергію для потреб загального користування в житловому будинку. Загальні потреби це — освітлення сходових кліток, робота ліфтів, насосів тощо. Раніше електроенергія для таких місць постачалася за тарифами для населення.