fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Скасовано підвищення тарифів на технічну електроенергію в будинках

Skasovano pidvyščennja taryfiv na tehničnu elektroenergiju v budynkah
Тарифи на електроенергію для технічних цілей та освітлення в багатоквартирних будинках та гуртожитках знизили до рівня тарифів для населення. Про це повідомила голова комісії Оксана Кривенко на своїй Facebook-сторінці
Taryfy na elektroenergiju dlja tehničnyh cilej ta osvitlennja v bagatokvartyrnyh budynkah ta gurtožytkah znyzyly do rivnja taryfiv dlja naselennja. Pro ce povidomyla golova komisiї Oksana Kryvenko na svoїj Facebook-storinci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тарифи на електроенергію на технічні цілі в житлових будинках залишаться на рівні як для населення. Таке рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла 11 січня, скасувавши, таким чином, свою постанову від 21 грудня 2018 року. Раніше комісія відмінила низькі тарифи на електроенергію для потреб загального користування в житловому будинку. Загальні потреби це — освітлення сходових кліток, робота ліфтів, насосів тощо. Раніше електроенергія для таких місць постачалася за тарифами для населення. Це 90 коп. за 1 кВт*год. З нового року ОСББ, гуртожитки та інші багатоквартирні будинки мали б платити за електроенергію за оптовою ринковою ціною — майже вдвічі дорожче: 1, 68 грн за 1 кВт*год. Проте після протестів та зустрічей з представниками обєднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), члени комісії вирішили переглянути своє рішення, пише ЕлектроВесті. Як зазначила Кривенко, скасовується постанова щодо цін на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах. Сьогодні на першому засіданні врегулювали ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах шляхом скасування постанови НКРЕКП від 21 грудня 2018 року № 2010. Для зазначених цілей буде застосовано тариф на рівні як для населення, — написала Кривенко на своїй сторінці у Facebook. Отже, з 1 січня 2019 року скасовано тариф 1,68 грн за 1 кВт*год для таких цілей: електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі: роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності та освітлення дворів, східців і номерних знаків; електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території. До слова, раніше ми писали, що українці зможуть обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла в своїх квартирах.
Реклама 👇 Замовити

Тарифи на електроенергію на технічні цілі в житлових будинках залишаться на рівні як для населення. Таке рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла 11 січня, скасувавши, таким чином, свою постанову від 21 грудня 2018 року.

Раніше комісія відмінила низькі тарифи на електроенергію для потреб загального користування в житловому будинку. Загальні потреби це — освітлення сходових кліток, робота ліфтів, насосів тощо. Раніше електроенергія для таких місць постачалася за тарифами для населення. Це 90 коп. за 1 кВт*год. З нового року ОСББ, гуртожитки та інші багатоквартирні будинки мали б платити за електроенергію за оптовою ринковою ціною — майже вдвічі дорожче: 1, 68 грн за 1 кВт*год. Проте після протестів та зустрічей з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), члени комісії вирішили переглянути своє рішення, пише «ЕлектроВесті».

Як зазначила Кривенко, скасовується постанова щодо цін на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах.

«Сьогодні на першому засіданні врегулювали ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах шляхом скасування постанови НКРЕКП від 21 грудня 2018 року № 2010. Для зазначених цілей буде застосовано тариф на рівні як для населення», — написала Кривенко на своїй сторінці у Facebook.

Отже, з 1 січня 2019 року скасовано тариф 1,68 грн за 1 кВт*год для таких цілей:

  • електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі: роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності та освітлення дворів, східців і номерних знаків;
  • електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території.

До слова, раніше ми писали, що українці зможуть обиратиСкасовано підвищення тарифів на технічну електроенергію в будинках 1Як мешканці багатоповерхівок зможуть заощаджувати на теплі оптимальну систему індивідуального обліку тепла в своїх квартирах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: