Назвали вартість транспортного коридору Go Highway

Čytaty latynkoju
Назвали вартість транспортного коридору Go Highway

На створення транснаціонального коридору, який з’єднає українські чорноморські порти Одеси і Миколаєва з польськими портами у Балтійському морі в Гданську і Гдині витратять 4 млрд грн.

Що відомо про інфраструктурний проект

За словами Гройсмана, це дуже важливий проект для логістики: «Він спростить і здешевить перевезення вантажів від Балтійського до Чорного моря», — зазначив він. Для створення швидкісної магістралі  будувати нову дорогу не будуть, а відремонтують існуючу. Проект Go Highway «Укравтодор» анонсував в 2017 році. Тоді на Facebook-сторінці агентства розмістили карту майбутнього коридору та коментар Олександр Кава, радника Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кави щодо реалізації проекту GO Highway:

«Територією України цей коридор проходить трасою М-14 від Миколаєва до Одеси, потім – трасою М-05 від Одеси до Умані, потім – трасою М-12 від Умані до Тернополя і далі – трасою М-09 від Тернополя через Львів до українсько-польського кордону.

На даному етапі у нас, по суті, є тільки дорога М-05, яка має чотири смуги руху. У найгіршому стані були дороги М-12 і М-09. У цьому році проведено роботи на ділянці Львів – Тернопіль, до кінця листопада вони повинні бути повністю завершені».

До слова, у проекті державного бюджету на 2019 рік буде передбаченоОприлюднено суму інвестицій у будівництво доріг на 2019 рік 56 млрд грн на дорожнє будівництво.