Американці збудують ще один завод електроніки біля Ужгорода

Čytaty latynkoju
Американці збудують ще один завод електроніки біля Ужгорода

Корпорація Jabil, яка входить до до трійки найбільших контрактних виробників електроніки в світі, будує ще один завод електроніки на Закарпатті. Серед стратегічних завдань підприємства — подвоєння виробничих потужностей.

Як саме розвиватиметься новий завод

«Корпорація готова інвестувати в Україну, бо тут є велике майбутнє. Тож нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошій технологічно розвиненій компанії. Готові навчати, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною», – зазначив генеральний директор ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» Сергій Карцев.

Компанія вже має завод в Україні. Він розташований селі Розівка під Ужгородом. Підприємство виготовляє електроніку для брендів Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia, SIT та TeleTec. Робота на підприємстві забезпечує робочими місцями 2,3 тис осіб. Новий завод має працевлаштувати ще близько 1,5 тис працівників.

Американці збудують ще один завод електроніки біля Ужгорода

Які досягнення компанії в Україні

За даними Ukraine Now, Станом на початок 2019 року вже працюючий американський завод на Закарпатті виготовив понад 110 млн одиниць електроніки:

  • Мобільні телефони: 17,5 млн одиниць
  • ЕДП для накопичувачів: 7,5 млн одиниць
  • Збірки для мобільних телефонів: 47 млн одиниць
  • Збірки для накопичувачів HD: 24 млн одиниць
  • ЕДП для телевізорів: 10 млн одиниць
  • Із 2015 року на заводі запущена лінія з виробництва медіаплеерів Dune HD.

Раніше ми інформувалиКрюківський завод інвестує 200 млн грн у створення власної електрички про масштабні плани Крюківського вагнобудівного заводу щодо інвестицій у розробку власного приміського електропотяга.