Європейський центробанк випустить нові купюри 100 і 200 євро

Čytaty latynkoju
Європейський центробанк випустить нові купюри 100 і 200 євро

За словами Кюре, Європейський центральний банк продовжує вживати заходів для захисту європейської валюти. Крім того, будуть розвиватися нові можливості для миттєвих безготівкових розрахунків між фізособами.

Що відомо про нові купюри

В ході інтерв’ю Кюре пояснив як працює ЄЦБ  та розповів, які заходи вживають, щоб уникнути виток грошей. «Ми піклуємося про захист купюр, які випускаємо з додатковими позначками безпеки. Як ви знаєте, були представлені три види нових купюр, — нещодавно купюра в 50 євро, незабаром надійдуть також купюри номіналом в 100 і 200 євро», — зазначив Кюре.

Також він розповів, що купюру номіналом 500 євро знімають з обігу через те, що вона стала надто популярною для сумнівних цілей, як от відмивання грошей:

«Ми зупинили це. Більшу частину нашого часу також займають платежі, всі операції пов’язані із переказом грошей з одного рахунку на інший. Всього місяць тому ми запустили платіжну систему в режимі реального часу, яка дозволяє всім банкам єврозони, якщо вони хочуть, здійснювати перекази від людини до людини протягом декількох секунд».

Фото: pixabay

Нагадаємо, НБУ запроваджуєНБУ запроваджує міжнародний номер банківського рахунку для розрахунків з Європою міжнародний номер банківського рахунку для розрахунків з Європою.