Український стартап для власників тварин показав новинки на CES-2019

Čytaty latynkoju
Український стартап для власників тварин показав новинки на CES-2019

Як інформує видання TechCrunch, оновилася лінійка доступних пристроїв. Відтепер власники собак та кішок зможуть придбати ґаджети Petcube Bites 2 та Petcube Play 2. Це — оновлені та покращені версії інтерактивних камер, які вже були випущені українською компанією. Новинки укомплектовані лінзами зі 180-градусним кутом огляду та вбудованою підтримкою голосового помічника Amazon Alexa.

Що ще вміють новинки від Petcube

Крім оновлених лінз, до нових пристроїв також входять 4 нових мікрофони, оновлені динаміки та повнодуплексний звук. Ґаджети підтримують підключення до бездротових мереж 2,4 та 5 ГГц Wi-Fi. Підтримка вбудованого помічника Amazon AlexaПомічники, які слухають, але не вас: Що приховують Alexa, Siri та Google Assistant означатиме тепер відсутність потреби у окремій смарт-колонці для керування пристроєм. Крім замовлення доставки корму для котів чи собак, власники українських ґаджетів також зможуть програвати музику, налаштовувати пристрої розумного будинку, слухати новини, перевіряти погоду та підключати так звані «навички» від Alexa. Загалом їх у каталозі смарт-помічника налічується понад 50 тис.

Нові пристрої доступні у кольорах Matte Silver та Carbon Black. Ціна за Petcube Bites 2 складе $249, за Petcube Play 2 — $199. Обидві новинки вже можна замовити на Petcube.com.

Раніше ми розповідалиУкраїнський стартап Petcube отримав $10 млн інвестицій про $10 млн інвестицій для цього стартапу.