На CES-2019 покажуть новий український 3D-принтер

Čytaty latynkoju
На CES-2019 покажуть новий український 3D-принтер

Як проінформувала компанія, у 2018-му команда Kwambio пройшла акселераційну програму для промислових стартапів від Stanley та TechStars. За словами представників українського стартапу, можливості цієї акселерації допоможуть їм надалі розвивати свої продукти на основі керамічного об’ємного друку. Також є домовленості про розвиток користувацьких напрямків спільно з Stanley Black and Decker. Матеріали української компанії пройшли сертифікацію від MCX Approved Excellence Seal.

Що українці покажуть для 3D-друку під час CES-2019

Українські розробники анонсували декілька прем’єр, які відбудуться під час міжнародної технологічної виставки CES-2019. По-перше, це — нові матеріали для біодруку, які можна тестувати для створення протезів кісток. Цим компанія займатиметься найближчим часом.

По-друге, одразу 2 нових моделі 3D-принтерів українського виробництва. Перший — це настільний 3D-принтер Ceramo Zero Max. Другий — збільшена промислова версія принтера Ceramo. Вона буде відрізнятися не лише розмірами, але й рівнем продуктивності порівняно із попередньою моделлю.

Українські конструктори покажуть на CES-2019 новий 3D-принтер

Побачити українські новинки можна буде 8-11 січня 2019-го у павільйоні CES, виставкове місце №53376. Нагадаємо, раніше ми розповідалиІсторія Kwambio — творців 3D-принтерів для General Electric із Одеси повну історію цього одеського стартапу.