Мінрегіон дозволить отримувати відшкодування за ЖКГ

Čytaty latynkoju
Мінрегіон дозволить отримувати відшкодування за ЖКГ

«Ми підвищуємо якість надання житлово-комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком. Для цього ми розробили Механізм перевірки їх належної кількості та якості, визначених типовим договором між споживачем та постачальником. Ми продовжуємо імплементувати закон «Про житлово-комунальні послуги», — наголосив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови щодо ймовірного відшкодування за неналежну якість послуг ЖКГ.

Що варто знати про відшкодування

«Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКГ та в подальшому отримувати відшкодування», — підтвердив чиновник. За його словами механізм нового отримання послуг та перевірки їхньої якості стосуватиметься постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком. Кінцева мета усіх реформ — забезпечити захист інтересів споживачів та прозорість у наданні послуг і стягненні оплати за них.

Як інформує Мінрегіон, постановою затверджена форма акту-претензії та механізм його задоволення. Розроблений документ набуде чинності з 1 травня 2019 року.

Раніше ми інформувалиДля перепланування квартири не потрібен дозвіл — Мінрегіон про скасування системи дозволів для перепланування квартир у багатоквартирних житлових будинках в Україні. Цю ініціативу також затвердило Міністерство регіонального розвитку.