Крюківський завод інвестує 200 млн грн у створення власної електрички

Čytaty latynkoju
Крюківський завод інвестує 200 млн грн у створення власної електрички

Кошти буде спрямовано на створення приміського електропотяга. Інформацію щодо планів виробника на випуск власної електрички повідомило видання «ЦТС» із посиланням на заяву очільника наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька.

Що планує український виробник стосовно електрички

За словами керівника підприємства, у 2019 році компанія буде займатися приміським транспортом. На заводі збиратимуть електро- та дизельні потяги. 6 дизелів зберуть для «Укрзалізниці» за вже укладеним контрактом, а в розробки приміської електрички вкладуть власні кошти. Причина — держава поки не планує інвестувати в подібні інфраструктурні напрямки.

Раніше Крюківський вагонобудівний завод інвестував у створення міжрегіональних швидкісних поїхдів «Тарпан» та розробку дизельного потяга ДПКр-2. У 2019-му аналогічний підхід застосують для приміських електричок. Про вихід за межі внутрішнього ринку при цьому поки що не йдеться.

Раніше ми інформувалиЕкспрес до Борисполя відзвітував про рейси та пасажирів про показники рейкового автобуса, який запустили до аеропорту «Бориспіль».