Українське пакування для Salateira перемогло на міжнародному конкурсі

Čytaty latynkoju
Українське пакування для Salateira перемогло на міжнародному конкурсі

Учасниками конкурсу були лише ті кейси, які вже отримували призи на регіональному чи національному рівні. Загалом у 2018 році на розгляд журі WorldStar Awards подали 319 зразків із 35 країн. Оцінку формували експерти з різних держав. Основними критеріями для визначення переможців серед усіх заявок стали ергономічність, дизайн, екологічність та безпека пакування для споживачів.

Як виглядає та для чого призначене це пакування

Загалом українські виробники скерували до журі конкурсу 8 зразків — і перемогли у 2 номінаціях. Серед переможців опинилися варіанти упаковки «Лапша-кап» для ТМ FOODinBOX. Її продають у мережі фастфудів Salateira. Конструкція цих коробок дає змогу зберігати смак, температуру та аромат їжі і запобігає протіканню соусів. В якості матеріалу використовують 100% целюлозний картон. Його можна утилізувати та повторно переробляти.

Українське пакування для Salateira перемогло на міжнародному конкурсі дизайну

У компанії, для якої було створено ці коробки та стаканчики, зазначають, що воно має бути не лише екологічним, але й використовуватися як комунікаційна платформа — і саме цього намагалися досягнути. Переможець отримає свою нагороду в травні 2019 року в Празі.

Раніше ми розповідалиФлешмоби, експерименти, несподіванки — підсумки 2018-го у креативі про підсумки в креативних індустріях в Україні у 2018 році.