Е-квиток в метро Харкова запрацює з січня

Čytaty latynkoju
Е-квиток в метро Харкова запрацює з січня

Ввести електронний квиток в метро Харкова планували з 1 січня 2018 року, однак згодом ці терміни неодноразово переносилися. Сьогодні знову оголосили про те, що єдиний електронний квиток почне діяти в харківському метро після Нового року.

Що відомо про впровадження е-квитка в Харкові

«Буквально з Нового року він буде впроваджений в дію. Вже роздані (електронні проїзні – ред.) Школярам для поїздки в метро, ​​пільговим категоріям громадян», – повідомив пресі мер міста. Він пояснив, що у зв’язку зі змінами в законодавстві, які стосуються компенсації за проїзд пільговиків, було необхідно змінити програмне забезпечення системи електронного квитка. Саме з цим, за словами Кернеса, пов’язані неодноразові перенесення терміну введення e-ticket в метро.

Ще 21 грудня 2016 року Харківська міськрада дала згоду на укладення договору з інвестором для впровадження системи «Електронний квиток» в міському електротранспорті: метрополітені, трамваї, тролейбусі.

Система «Електронний квиток» була запущена в наземному міському електротранспорті 1 грудня 2017 року, проте багато пасажирів скаржилися, що не могли купити його через те, що термінали з продажу не працювали. Ті ж, кому вдалося купити електронний квитки, повідомляли про проблеми з роботою валідаторів.

Нагадаємо, в інфраструктурних підсумках 2018 року редакція розповідалаЕлектронні квитки, «євробляхи», лоукостери — інфраструктурні підсумки 2018 року про те, як відбувалося запровадження е-квитків для транспорту в низці міст України.