«Київстар» запустив Mobile ID в 11 містах України

Čytaty latynkoju
«Київстар» запустив Mobile ID в 11 містах України

За повідомленням компанії, у цих містах відкрили 22 точки видачі SIM-карт Mobile ID та сертифікатів від Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції.

Кому доступна послуга Mobile ID

Сім-карти Mobile ID можуть отримати фізичні особи-підприємці, контрактні абоненти та корпоративні клієнти «Київстар» з будь-якого населеного пункту України.

«Зараз ми зосередили зусилля на підключенні міст та обласних центрів.­ Уже охопили 11 міст, на початку 2019-го року оголосимо про відкриття нових пунктів. А  далі будемо рухатися «у глибинку» — робити доступним підключення Mobile ID і в маленьких містах», —  коментує директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар» Євген Кражан.

Сервіс Mobile ID можна використовувати для:

  • отримання електронних державних сервісів: водійське посвідчення, реєстрація авто, реєстрація місця проживання, декларація про доходи, голосування та петиції, отримання соціальної допомоги;
  • галузі охорони здоров’я: видача ліків, доступ до історії хвороби, моніторинг показників;
  • галузі освіти: доступ до сайту навчального закладу та особистого кабінету, дистанційне навчання, отримання довідок, витягів;
  • фінансового та банківського сектору: платежі, відкриття/закриття рахунків, отримання довідок, страхування, кредитування;
  • корпоративного ринку: вхід до систем, документообіг, VPN, мобільність;
  • онлайн-купівель та аукціонів тощо.

Як підключитися до послуги

Як запевняють у компанії, підключення до Mobile ID займає лише 15 хвилин. Для цього абоненту необхідно звернутися до магазину «Київстар», що має сертифіковану точку підключення, із оригіналами паспорту та ідентифікаційного коду і безкоштовно замінити SIM-картку на нову із підтримкою Mobile ID.

При цьому абонент безкоштовно отримає цифровий сертифікат фізичної чи юридичної особи строком на 1 рік.  Вартість користування послугою Mobile ID вже включено у тарифні плани з щомісячною платою від 225 грн на місяць. Для інших тарифних планів вона становитиме 50 грн/міс.

Нагадаємо, раніше ми писалиЕлектронна демократія в Україні: від революції до еволюції про електронну демократію в Україні: від революції до еволюції.