Світовий банк надає Україні $750 млн фінансових гарантій

Čytaty latynkoju
Світовий банк надає Україні $750 млн фінансових гарантій

Світовий банк із травня 2014 року надав Україні $5,5 мдрд. Серед іншого — 4 позики в рамках політики розвитку та 7 інвестиційних позик. Також було надано гарантію оплати газу в розмірі $500 млн.

На що Україна скерує кошти

У Світовому банку зазначили, що гарантії виділяють на сприяння реалізації важливих реформ. Йдеться про банківську систему, сферу протидії корупції, розвиток сільськогосподарських земель, реформу пенсійного забезпечення, субсидії на житлово-комунальні послуги та охорону здоров’я. Очікується, що гарантії допоможуть Україні залучити в державний бюджет на міжнародних ринках близько $1 млрд.

Нагадаємо: нещодавно Світовий банк представивСвітовий банк представив проект логістичної стратегії для України проект логістичої стратегії України. Завдяки розробленому документу від експертів Світового банку Україна зможе реалізувати логістичний потенціал країни. Крім того, вдалося здешевити послуги та скоротити час перевезення вантажів, підвищити безпеку та якість на транспорті. Завдяки цій дорожній карті посилиться мультимодальність та взаємне злиття між різними видами транспорту.

В Україні будуть впроваджені енергоефективні вантажні перевезення, а транспортну інфраструктуру обіцяють покращити та модернізувати. Не забудуть і про людський ресурс: персонал навчатимуть та підвищуватимуть його кваліфікацію. Особлива увага приділятиметься експортній сфері, збільшенню державного потенціалу у цій сфері та сприянню торгівлі.