fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Світовий банк представив проект логістичної стратегії для України

Svitovyj bank predstavyv proekt logistyčnoї strategiї dlja Ukraїny
Україна вперше отримала такий ґрунтовний і системний аналіз. Проект логістичної стратегії для нашої країни допомогли розробити експерти Світового банку
Ukraїna vperše otrymala takyj ğruntovnyj i systemnyj analiz. Proekt logistyčnoї strategiї dlja našoї kraїny dopomogly rozrobyty eksperty Svitovogo banku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Крім стратегії, голова Мінінфраструктури Володимир Омелян анонсував оприлюднення нової методики розрахунку портових тарифів і зборів до кінця тижня. Яка користь Україні від цієї стратегії. Завдяки розробленому документу від експертів Світового банку Україна зможе реалізувати логістичний потенціал країни. Крім того, вдалося здешевити послуги та скоротити час перевезення вантажів, підвищити безпеку та якість на транспорті. Завдяки цій дорожній карти посилиться мультимодальність та взаємне злиття між різними видами транспорту. В Україні будуть впроваджені енергоефективні вантажні перевезення, а транспортну інфраструктуру обіцяють покращити та модернізувати. Не забудуть і про людський ресурс: персонал навчатимуть та підвищуватимуть його кваліфікацію. Особлива увага приділятиметься експортній сфері, збільшення державного потенціалу у цій сфері та сприяння торгівлі. Нагадаємо, що Світовий банк купуватиме через ProZorro товари та послуги в Україні.  
Реклама 👇 Замовити

Крім стратегії, голова Мінінфраструктури Володимир Омелян анонсував оприлюднення нової методики розрахунку портових тарифів і зборів до кінця тижня.

Яка користь Україні від цієї стратегії

Завдяки розробленому документу від експертів Світового банку Україна зможе реалізувати логістичний потенціал країни. Крім того, вдалося здешевити послуги та скоротити час перевезення вантажів, підвищити безпеку та якість на транспорті. Завдяки цій дорожній карти посилиться мультимодальність та взаємне злиття між різними видами транспорту. В Україні будуть впроваджені енергоефективні вантажні перевезення, а транспортну інфраструктуру обіцяють покращити та модернізувати. Не забудуть і про людський ресурс: персонал навчатимуть та підвищуватимуть його кваліфікацію. Особлива увага приділятиметься експортній сфері, збільшення державного потенціалу у цій сфері та сприяння торгівлі.

Нагадаємо, що Світовий банк купуватимеСвітовий банк представив проект логістичної стратегії для України 1Світовий банк купуватиме через ProZorro товари та послуги в Україні через ProZorro товари та послуги в Україні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: