Команда Made in Ukraine презентувала англомовний путівник Україною

Čytaty latynkoju
Команда Made in Ukraine презентувала англомовний путівник Україною

У путівнику зібрали найбільш цікаві та захопливі місця для відпочинку Україною, визначні місця, архітектурні та культурні пам’ятки, ресторани, магазини. Всі пункти перевірені командою та узгоджені з професіоналами з різних галузей.

Що відомо про видання 

У гіді зібрали безліч закладів, ферми та навіть можливість відвідати винний льох. Також описали київські мурали, Instagram-місця та яскраві події в Україні. Серію планують продовжувати. Найближчим часом вийдуть окремі англомовні путівники областями та містами: маршрути Карпатами, Києвом та Київською областю, Львовом, Одесою та Одещиною. Путівник буде доступний для продажу через декілька тижнів. Наступного року його можна буде купити на Amazon.

Нагадаємо, у Києві створилиУ Києві створили англомовний путівник для альтернативного туризму анголомовний путівник для альтернативного туризму. Англомовний путівник по Києву під назвою «Kyiv in the pocket» допомагатиме зорієнтуватися на Подолі, Верхньому місті, Майдані та на Липках.

Ініціатива створення англомовного путівника українською столицею належить засновниці агенції прогулянок по столиці України Софії Грабовецькій та екскурсійному гіду Святославі Максимчук. На кожному з вищезгаданих маршрутів по Києву зазначено по 15 точок. Тут є не лише загальновідомі історичні місця, а й альтернативні локації. Завдяки путівнику можна буде побачити найцікавіші мурали Києва, а також секретні місця, які знають лише досвічені екскурсоводи. Наприклад, тут міститься інформація про найстаріший будинок Києва, а також про перший пам’ятник книгині Ользі на Подолі. До кожного зазначеного місця подано короткий опис або ж історичний екскурс. Все це подано у доступній формі для широкого кола туристів.