Реклама

Українці зібрали на Kickstarter $275 тис на підставки для ігор

Čytaty latynkoju
Українці зібрали на Kickstarter $275 тис на підставки для ігор

Компанія Ugears збирала кошти на свою нову колекцію дерев’яних конструкторів — пристроїв для настільних ігор. У неї входять холдери для гральних карт, вежі для метання кубиків (туррікули), а також чохол для правил гри.

Що відомо про Kickstarter-кампанію Ugears 

Це вже друга Kickstarter-кампанія Ugears в цьому році. У червні компанія зібрала $ 187 000 на іншу колекцію виробів. У компанії відзначають, що колекція унікальних механічних пристроїв підійдуть майже для кожної «настолки».

«Ми справжні шанувальники настільних ігор. Ми також дуже зайняті люди, і завжди хочемо уникнути труднощів, пов’язаних з підготовкою до турніру та обробкою ігрових елементів під час гри. Все це віднімає дорогоцінні хвилини, а то й години з нашого веселого дозвілля. Ось чому ми замислилися на тим, як полегшити процес гри шляхом зменшення кількості операцій і замість цього — зосередитись на грі», — пояснює команда виникнення нового асортименту.

Так виникла серія розумних та корисних пристроїв для справжніх любителів ігор для гри. У жовтні, виключно на Kickstarter, запустили колекцію Ugears Games, розроблену спеціально для тих, хто любить виклик і хвилювання під час гри та цінує красу розумних механізмів: Card Holder, модульна Dice Tower, Deck Box та інші.

Нагадаємо, раніше ми писалиУкраїнські конструктори Ugears продаватимуть у магазинах Disney про те, що українські конструктори Ugears продаватимуть у магазинах Disney.