fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські конструктори Ugears продаватимуть у магазинах Disney

Ukraїnśki konstruktory Ugears prodavatymuť u magazynah Disney
Українська компанія Ugears менш, ніж через півроку поставить першу партію своїх дерев'яних конструкторів компанії Disney. Про це в інтерв'ю delo.ua розповів співзасновник компанії Геннадій Шестак
Ukraїnśka kompanija Ugears menš, niž čerez pivroku postavyť peršu partiju svoїh derev'janyh konstruktoriv kompaniї Disney. Pro ce v interv'ju delo.ua rozpoviv spivzasnovnyk kompaniї Gennadij Šestak
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ugears – це перша компанія, чий бренд за останні 22 роки Disney погодився залишити на упаковці поряд зі своїм. Що відомо про українсько-американську співпрацю. Конструктори Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року. Для Disney українські розробники створили 5 моделей, 4 вже затвердили з Disney. Американці дали зразки, а українці розробили механіку моделей. Disney сам звернувся до української компанії з пропозицією про співпрацю. Переговори тривали 8 місяців, а Ugears довелося пройти жорсткий аудит. Перевіряли фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтервю з співробітниками без присутності лінійних керівників. Необхідно було відповідати близько 400 вимогам для проходження аудиту. Українці це пройшли. Нагадаємо, що в команді UGEARS – 200 конструкторів, дизайнерів, майстрів. На сьогоднішній день в колекції UGEARS вже є 39 цікавих моделей. Наразі опрацьовується 200 ідей нових механізмів. У нову лінійку конструкторів Ugears увійшли Кінь-механоїд, Вежа-Аркбаліста, Млин-Башта, Поштовий диліжанс, Локомотив з Тендером V-Експрес, Трімаран Меріхобус, Родстер, Авіатор, Байк, Тягач з напівпричепом і Сферокуб. Майже півтори тисячі людей з більше 60 країн світу підтримали кампанію UGEARS: найцікавіше в еволюції механіки на Kickstarter. Деякі моделі мають свої великі прототипи, інші є унікальними версіями історичних механізмів. Більшість моделей самостійно рухаються завдяки гумомотору, системи шестерень, коліщат, тяг і гравітації. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Складаються моделі за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах.
Реклама 👇 Замовити

Ugears – це перша компанія, чий бренд за останні 22 роки Disney погодився залишити на упаковці поряд зі своїм.

Що відомо про українсько-американську співпрацю

Конструктори Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року. Для Disney українські розробники створили 5 моделей, 4 вже затвердили з Disney. Американці дали зразки, а українці розробили механіку моделей. Disney сам звернувся до української компанії з пропозицією про співпрацю. Переговори тривали 8 місяців, а Ugears довелося пройти жорсткий аудит.

Перевіряли фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтерв’ю з співробітниками без присутності лінійних керівників. Необхідно було відповідати близько 400 вимогам для проходження аудиту. Українці це пройшли.

Нагадаємо, що в команді UGEARSУкраїнські конструктори Ugears продаватимуть у магазинах Disney 1Відео: Ugears представила 12 нових механічних конструкторів – 200 конструкторів, дизайнерів, майстрів. На сьогоднішній день в колекції UGEARS вже є 39 цікавих моделей. Наразі опрацьовується 200 ідей нових механізмів. У нову лінійку конструкторів Ugears увійшли Кінь-механоїд, Вежа-Аркбаліста, Млин-Башта, Поштовий диліжанс, Локомотив з Тендером «V-Експрес», Трімаран Меріхобус, Родстер, Авіатор, Байк, Тягач з напівпричепом і Сферокуб. Майже півтори тисячі людей з більше 60 країн світу підтримали кампанію «UGEARS: найцікавіше в еволюції механіки» на Kickstarter.

Деякі моделі мають свої великі прототипи, інші є унікальними версіями історичних механізмів. Більшість моделей самостійно рухаються завдяки гумомотору, системи шестерень, коліщат, тяг і гравітації. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Складаються моделі за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах.

Джерело: Delo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: