YouTube запустив Stories для більшого кола користувачів

Čytaty latynkoju
YouTube запустив Stories для більшого кола користувачів

Вперше функцію запустили в листопаді 2017 року під назвою Reels, пише AIN.UA. Пізніше її перейминували в YouTube Stories. Спочатку можливість створювати Stories була тільки у обмеженого кола популярних блогерів. У червні представники відеохостингу заявили, що розширять можливості для більшої кількості користувачів.

Які відмінності YouTube Stories

YouTube Stories відрізняються від того, що пропонує Instagram. У відеохостингу вони слугують можливістю відповісти на запитання передплатників і показати бекстейдж зйомок, а не підтримувати щоденні оновлення. Stories існують до 7 днів, а не 24 години, як на інших майданчиках. Вони відображаються в мобільних додатках YouTube для передплатників і не-передплатників каналів в розділі «Дивіться далі». На Stories можна відповідати коментарями, голосувати «за» і «проти». Автори каналів можуть записати короткі відео з секції «Create Story» в додатку YouTube. Також, вони можуть відповідати на нові коментарі за допомогою коротких роликів.

Stories з’являться у користувачів і творців протягом найближчого тижня.

Нагадаємо, раніше ми писалиФільм про культовий український рок-гурт виклали на YouTube про те, що у YouTube виклали музичний документальний фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм». У стрічці розповідається про становлення культового українського гурту та його повернення на музичну сцену.