fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фільм про культовий український рок-гурт виклали на YouTube

Fiľm pro kuľtovyj ukraїnśkyj rok-gurt vyklaly na YouTube

Привіт/media&production 26 листопада виклали музичний документальний фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм» у вільний доступ. У стрічці розповідається про становлення культового українського гурту та його повернення на музичну сцену
Pryvit/media&production 26 lystopada vyklaly muzyčnyj dokumentaľnyj fiľm «Dymna Sumiš: miž peklom i rajem» u viľnyj dostup. U stričci rozpovidajeťsja pro stanovlennja kuľtovogo ukraїnśkogo gurtu ta jogo povernennja na muzyčnu scenu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До документального фільму Димна Суміш: між пеклом і раєм увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, спеціально записані музичні лайви та зйомки з концертів різних часів. Що відомо про фільм та його зйомки. Прем’єра картини відбулася в листопаді 2017-го, ще до розпаду гурту. За словами знімальної команди, опублікована на сайті версія фільму відрізняється від першої редакції лише однією деталлю. Утім, автори не уточнюють, якою саме. Продюсерка і сценаристка фільму Юліанна Сліпченко розповіла медіа-проекту, як виникла ідея фільму: — В липні 2017-го наша команда  допрацьовувала останні тижні на hromadske.ua і мені як продюсерці напряму Громадське Культура написав Сергій Мартинов (гітарист гурту Димна Суміш). Він поцікавився, чи знімає наша команда проект студійних лайвів Stage 13 і чи може Димна прийти до нас на зйомки. Я відповіла, що ми покидаємо канал, але в нас був чудовий формат лайвів Деінде і ми могли б придумати щось у схожому напрямку. На той момент ми з частиною команди Громадське Культура вже готували концепт свого проекту Привіт/media&production і подумали, що стартувати з класними лайвами для гурту, який 6 років не виступав в Україні, було б круто. Далі все — як в тумані. Ми придумали концепцію лайвів на баржі, відзняли декілька концертів Димної і зрозуміли, що тут не вистачає трішки інтерв’ю. Слово за слово і вийшов фільм. Який, до того ж, підтримали наші друзі KyivMusicFilm і влаштували покази в кіно у Києві, Львові, Харкові й Одесі. За словами Сліпченко, для неї це — досить особиста історія, адже вона слухала гурт ще до від’їзду Саші Чемерова (фронтмена гурту Димна Суміш) до США: Моє відчуття, що відбувається щось важливе, насамперед для людей, які фанатіли від гурту, і підштовхнуло до розуміння формату — документування моменту, що стається вперше і востаннє. До слова, раніше ми писали про гурт KAZKA, який продовжує бити рекорди на YouTube. 25 вересня на офіційному каналі гурту зявилася нова відеоробота на пісню ПЛАКАЛА, і вже за добу кількість переглядів сягнула 595 тисяч.
Реклама 👇 Замовити

До документального фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм» увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, спеціально записані музичні лайви та зйомки з концертів різних часів.

Що відомо про фільм та його зйомки

Прем’єра картини відбулася в листопаді 2017-го, ще до розпаду гурту. За словами знімальної команди, опублікована на сайті версія фільму відрізняється від першої редакції лише однією деталлю. Утім, автори не уточнюють, якою саме.

Продюсерка і сценаристка фільму Юліанна Сліпченко розповіла медіа-проекту, як виникла ідея фільму:

— В липні 2017-го наша команда  допрацьовувала останні тижні на hromadske.ua і мені як продюсерці напряму «Громадське Культура» написав Сергій Мартинов (гітарист гурту «Димна Суміш»). Він поцікавився, чи знімає наша команда проект студійних лайвів Stage 13 і чи може «Димна» прийти до нас на зйомки. Я відповіла, що ми покидаємо канал, але в нас був чудовий формат лайвів «Деінде» і ми могли б придумати щось у схожому напрямку. На той момент ми з частиною команди «Громадське Культура» вже готували концепт свого проекту Привіт/media&production і подумали, що стартувати з класними лайвами для гурту, який 6 років не виступав в Україні, було б круто. Далі все — як в тумані. Ми придумали концепцію лайвів на баржі, відзняли декілька концертів «Димної» і зрозуміли, що тут не вистачає трішки інтерв’ю. Слово за слово і вийшов фільм. Який, до того ж, підтримали наші друзі KyivMusicFilm і влаштували покази в кіно у Києві, Львові, Харкові й Одесі.

За словами Сліпченко, для неї це — досить особиста історія, адже вона слухала гурт ще до від’їзду Саші Чемерова (фронтмена гурту «Димна Суміш») до США: «Моє відчуття, що відбувається щось важливе, насамперед для людей, які фанатіли від гурту, і підштовхнуло до розуміння формату — документування моменту, що стається вперше і востаннє».

До слова, раніше ми писали про гурт KAZKA, який продовжує бити рекорди на YouTube. 25 вересня на офіційному каналі гурту з’явилася нова відеоробота на пісню «ПЛАКАЛА», і вже за добу кількість переглядів сягнула 595 тисяч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: