fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фільм про культовий український рок-гурт виклали на YouTube

Fiľm pro kuľtovyj ukraїnśkyj rok-gurt vyklaly na YouTube
Привіт/media&production 26 листопада виклали музичний документальний фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм» у вільний доступ. У стрічці розповідається про становлення культового українського гурту та його повернення на музичну сцену
Pryvit/media&production 26 lystopada vyklaly muzyčnyj dokumentaľnyj fiľm «Dymna Sumiš: miž peklom i rajem» u viľnyj dostup. U stričci rozpovidajeťsja pro stanovlennja kuľtovogo ukraїnśkogo gurtu ta jogo povernennja na muzyčnu scenu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До документального фільму Димна Суміш: між пеклом і раєм увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, спеціально записані музичні лайви та зйомки з концертів різних часів. Що відомо про фільм та його зйомки. Прем’єра картини відбулася в листопаді 2017-го, ще до розпаду гурту. За словами знімальної команди, опублікована на сайті версія фільму відрізняється від першої редакції лише однією деталлю. Утім, автори не уточнюють, якою саме. Продюсерка і сценаристка фільму Юліанна Сліпченко розповіла медіа-проекту, як виникла ідея фільму: — В липні 2017-го наша команда  допрацьовувала останні тижні на hromadske.ua і мені як продюсерці напряму Громадське Культура написав Сергій Мартинов (гітарист гурту Димна Суміш). Він поцікавився, чи знімає наша команда проект студійних лайвів Stage 13 і чи може Димна прийти до нас на зйомки. Я відповіла, що ми покидаємо канал, але в нас був чудовий формат лайвів Деінде і ми могли б придумати щось у схожому напрямку. На той момент ми з частиною команди Громадське Культура вже готували концепт свого проекту Привіт/media&production і подумали, що стартувати з класними лайвами для гурту, який 6 років не виступав в Україні, було б круто. Далі все — як в тумані. Ми придумали концепцію лайвів на баржі, відзняли декілька концертів Димної і зрозуміли, що тут не вистачає трішки інтерв’ю. Слово за слово і вийшов фільм. Який, до того ж, підтримали наші друзі KyivMusicFilm і влаштували покази в кіно у Києві, Львові, Харкові й Одесі. За словами Сліпченко, для неї це — досить особиста історія, адже вона слухала гурт ще до від’їзду Саші Чемерова (фронтмена гурту Димна Суміш) до США: Моє відчуття, що відбувається щось важливе, насамперед для людей, які фанатіли від гурту, і підштовхнуло до розуміння формату — документування моменту, що стається вперше і востаннє. До слова, раніше ми писали про гурт KAZKA, який продовжує бити рекорди на YouTube. 25 вересня на офіційному каналі гурту зявилася нова відеоробота на пісню ПЛАКАЛА, і вже за добу кількість переглядів сягнула 595 тисяч.
Реклама 👇 Замовити

До документального фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм» увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, спеціально записані музичні лайви та зйомки з концертів різних часів.

Що відомо про фільм та його зйомки

Прем’єра картини відбулася в листопаді 2017-го, ще до розпаду гурту. За словами знімальної команди, опублікована на сайті версія фільму відрізняється від першої редакції лише однією деталлю. Утім, автори не уточнюють, якою саме.

Продюсерка і сценаристка фільму Юліанна Сліпченко розповіла медіа-проекту, як виникла ідея фільму:

— В липні 2017-го наша команда  допрацьовувала останні тижні на hromadske.ua і мені як продюсерці напряму «Громадське Культура» написав Сергій Мартинов (гітарист гурту «Димна Суміш»). Він поцікавився, чи знімає наша команда проект студійних лайвів Stage 13 і чи може «Димна» прийти до нас на зйомки. Я відповіла, що ми покидаємо канал, але в нас був чудовий формат лайвів «Деінде» і ми могли б придумати щось у схожому напрямку. На той момент ми з частиною команди «Громадське Культура» вже готували концепт свого проекту Привіт/media&production і подумали, що стартувати з класними лайвами для гурту, який 6 років не виступав в Україні, було б круто. Далі все — як в тумані. Ми придумали концепцію лайвів на баржі, відзняли декілька концертів «Димної» і зрозуміли, що тут не вистачає трішки інтерв’ю. Слово за слово і вийшов фільм. Який, до того ж, підтримали наші друзі KyivMusicFilm і влаштували покази в кіно у Києві, Львові, Харкові й Одесі.

За словами Сліпченко, для неї це — досить особиста історія, адже вона слухала гурт ще до від’їзду Саші Чемерова (фронтмена гурту «Димна Суміш») до США: «Моє відчуття, що відбувається щось важливе, насамперед для людей, які фанатіли від гурту, і підштовхнуло до розуміння формату — документування моменту, що стається вперше і востаннє».

До слова, раніше ми писалиФільм про культовий український рок-гурт виклали на YouTube 1Кліп гурту KAZKA за добу зібрав 500 тис переглядів на YouTube про гурт KAZKA, який продовжує бити рекорди на YouTube. 25 вересня на офіційному каналі гурту з’явилася нова відеоробота на пісню «ПЛАКАЛА», і вже за добу кількість переглядів сягнула 595 тисяч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: