Реклама

Rozetka та EVO завершили об’єднання

Čytaty latynkoju
Rozetka та EVO завершили об’єднання

Об’єднана компанія створюватиме можливості для українських підприємців на своїх платформах, а також буде покращувати клієнтський досвід онлайн-покупок, повідомляє EVO.business.

Які функції нової компанії на основі Rozetka та EVO

За словами генерального директора EVO Миколи Палієнко, всі проекти розвиватимуться і надалі, зокрема, інтернет-супермаркет Rozetka.ua, маркетплейси Prom.ua, Satu.kz, Deal.by, Bigl.ua, Shafa.ua, Crafta.ua, торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua, онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik.ua та онлайн-сервіс електронного документообігу «Вчасно». Також компанія пропонуватиме нові спільні рішення підприємцям і онлайн-покупцям.

За словами Палієнко, цією угодою підвищиться швидкість розвитку ринку української електронної комерції. Продовжать покращувати сервіс і клієнтський досвід, інвестувати в інфраструктуру та запускати нові проекти:

«Все для того, щоб стати невід’ємною частиною життя кожного українця. Хочемо з допомогою наших продуктів зробити життя людей простішим і зручнішим».

До речі, раніше ми повідомлялиСупермаркет Rozetka і група EVO (Prom.ua, Kabanchik, Shafa.ua) об’єднаються — заява про можливе об’єднання супермаркета Rozetka та групи EVO. В матеріалі можна більше дізнатися про компанії та сам процес їх злиття.