UNIT.City запрошує обговорити трансформації у продажах

Čytaty latynkoju
UNIT.City запрошує обговорити трансформації у продажах

70% покупців В2В все ще хочуть зустрічатися з продавцями, але не хочуть, щоб їм «продавали ручку»… Як впливає на продажі засилля технологій і зміна покоління споживачів? Саме це дізнаємося від Юрія Прийми, директора з продажів ELEKS, та Юрія Усова, партнера Miller Heiman Group Ukraine.

Що чекає на гостей подї

  • Customer 2.0: як за останні роки змінилися покупці і які нові виклики для продавців
  • Як повинен змінити поведінку продавець, щоб бути успішним завтра
  • Трансформації в продажах і сервісі: на якому етапі їх необхідно робити
  • Перехід від продажу продуктів до продажу рішень

Більше про спікерів:

Юрій Прийма, директор із продажів в ELEKS. У Юрія — більше 10 років досвіду в управлінні трансформаційними змінами в ICT, а також в управлінні В2В-продажами і сервісом в компаніях різного масштабу та рівня зрілості. Юрій керував сегментами Multi-National Accounts, Enterprise та SMB в компаніях Голден Телеком, Київстар. Побудував та впровадив успішні стратегії з продажу для певних сегментів клієнтів в Україні та за кордоном. Також Юрій — сертифікований коуч програм Miller Heiman Conceptual Selling Coaching та Strategic Selling Coaching. Побудував потужну sales machine з продажів В2В в ELEKS, що входить в першу десятку найбільших IT-компаній України.

Future of Sales: трансформації у продажах

Юрій Усов, партнер Miller Heiman Group Ukraine та країнах СНД. Юрій має 15 років досвіду В2В-продажів, розвитку бізнесу та трансформаційних процесів в продажах та сервісі малого, середнього та великого бізнесів. Як провідний консультант та партнер Miller Heiman Group Ukraine, Юрій має великий досвід у створенні клієнт-орієнтованих процесів продажу та культур у широкому діапазоні B2B-галузей, включаючи телеком, ІТ, важку промисловість, фінансові послуги, машинобудування, хімію та інші.

Коли: 3 грудня (понеділок), 19-21:00

Де: UNIT.Core Event Hall, B1, UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька,3 (зупинка «Мотоциклетний завод»)

Квитки: за посиланням