На свята «Укрзалізниця» почне продаж квитків з 5 грудня

Čytaty latynkoju
На свята «Укрзалізниця» почне продаж квитків з 5 грудня

Квитки з’являться в продажу на порталі бронювання Укрзалізниці booking.uz.gov.ua та в залізничних касах найближчим часом.

Графік руху пасажирських поїздів

«Завершується робота щодо призначення додаткових поїздів, і вже з 5 грудня розпочнеться продаж квитків на поїзди, що курсуватимуть у період масових перевезень під час новорічних та різдвяних свят», — зазначають на сайті.

Також в компанії пояснили, що з 9 грудня 2018 року вводиться в дію новий графік руху пасажирських поїздів на 2018/2019 роки. Продаж квитків на всі поїзди, що курсують після 9 грудня 2018 року, буде відкрито до 26 листопада. Наразі до графіка руху вносяться остаточні корегування, пов’язані з проведенням ремонту інфраструктури, запуском швидкісного ескпресу Київ-Пасажирський – Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Нагадаємо, «Укрзалізниця» оновила«Укрзалізниця» дозволила зберігати квитки в Apple Wallet функціональність додатка для продажу квитків: їх тепер можна зберігати в додатку Apple Wallet. Також для пасажирів з’явилася можливість автоматично вносити інформацію про поїздку до Google-календаря.