Міносвіти спільно з Google запустило шкільний курс із інтернет-безпеки

Čytaty latynkoju
Міносвіти спільно з Google запустило шкільний курс із інтернет-безпеки

Курс та усі матеріали Google до нього доступні за посиланням.

Які матеріали містить курс від МОН та Google

Курс складається з 5 аудіовізуальних модулів по 2 уроки із короткими тестами наприкінці кожного модуля:

  • Навчання правил безпеки й конфіденційності в інтернеті
  • Безпека користування мобільними пристроями
  • Правила безпечного пошуку інформації
  • Самозахист від фішингу та шахрайства
  • Турбота про свою репутацію в мережі

Завдання курсу поєднують у собі текстові матеріали та відеоролики. На кожен етап курсу доведеться витратити по 13 хвилин.

Кожен, хто пройде курс повністю, отримує доступ до пакету навчальних ресурсів із мережевого етикету й безпеки, який допоможе зацікавити учнів і наочно пояснити матеріал. Після успішного складання всіх 5 тестів учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було у нашому дитинстві. Школа мусить адекватно на ці виклики реагувати. Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в XXI столітті. І ми вдячні нашим партнерам, що вони готові співпрацювати з нами та розробляють матеріали для учнів та вчителів

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

Раніше ми розповідали, що Міністерство освіти і науки закупитьМОН закупить тести для дітей з особливими освітніми потребами сучасні тести, які допоможуть складати кращі програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами.