Естонія профінансує розвиток студентських стартапів у Харкові

Čytaty latynkoju
Естонія профінансує розвиток студентських стартапів у Харкові

YEP! – це мережа академічних бізнес-інкубаторів, в якій студенти та молоді науковці навчаються створенню власних стартапів. До мережі YEP! входять студентські стартап-клуби в 23 університетах України, бізнес-інкубатор у Києві, та програма з підприємництва у Молдові.

Детальніше про можливість для стартапів у Харкові

У лютому 2019 року в харківському інкубаторі почнеться програма YEP! Starter. Це тримісячна програма з підприємництва, учасники якої проходять шлях від ідеї або просто бажання робити стартап до прототипу. Випускники попереднього набору стартера пітчитимуться на Startup Day в Тарту, Естонія. Учасниками YEP! Starter у Харкові будуть не тільки харків’яни, а і студенти сусідніх областей.

Про розширення акселераційної платформи на Харків на прес-конференції в ХНУРЕ заявив засновник YEP! Андрій Заікін. «Ми понад рік проводимо наші освітні програми з підприємництва у Києві. Але студентів, що мріють бути стартаперами дуже багато, особливо з центральної та східної України. Обираючи місто для розвитку молодіжного бізнесу ми ні секунди не вагалися. Харків – студентське місто, де крім того розвинена ІТ сфера. А нещодавно на Smart City Forum Харків визнано найбільш інноваційним містом України».

Раніше ми розповідали історію українського стартапу BGTopia, який надає€5 тис для настільних ігор — історія українського стартапу BGTopia сервіс «коробки за підпискою» з ексклюзивними настільними іграми.