На Миколаївщині вироблятимуть чипси Lay’s — раніше їх випускали за кордоном

Čytaty latynkoju
На Миколаївщині вироблятимуть чипси Lay’s — раніше їх випускали за кордоном

Чипси Lay’s виготовлятимуть в Миколаївській області з української картоплі. Щорічна потреба в картоплі особливих «чипсових» сортів становить близько 40-60 тис тонн.

Що відомо про виробництво чипсів 

Коли запустять нові лінії на Миколаївському підприємстві, тут створять близько 200 робочих місць. Також буде створено команду агроекспертів для роботи з постачальниками картоплі.

«Зараз ми ведемо підготовку до установки першої лінії по виробництву картопляних чіпсів, а також впроваджуємо власні агропрограми», — сказала генеральна директорка «PepsiСo Україна» Ірина Козлова.

Окрім цього, в повідомленні зазначають про те, що реалізація проекту відбувається згідно зі стратегією енергоефективності. Проект передбачає спорудження локальної системи очищення стічних вод потужністю до 700 куб. м щодоби. Система забезпечить повернення очищеної води з виробництва назад в екосистему і дозволить нейтралізувати вплив виробництва на екологію.

Станом на листопад-2018 на заводі виробляють сухарики «Хрусteam», соки «Садочок», соки «Агуша» і здійснюють первинну переробку сезонних овочів і фруктів. Також компанія почала підготовчі роботи по розширенню діючого виробництва сухарів «Хрусteam» за рахунок встановлення другої лінії.

До слова, раніше ми повідомляли про те, що канадська компанія «TIU Canada» почалаКанадська компанія будує на Миколаївщині сонячну станцію будівництво нової сонячної електростанції біля села Калинівка у Миколаївській області.