Мережа магазинів «Ашан» запускає гру з доповненою реальністю

Čytaty latynkoju
Мережа магазинів «Ашан» запускає гру з доповненою реальністю

Представники компанії стверджують, що завдяки проекту кожен зможе зануритися у світ новорічної магії. На часі дізнатися, чим цікавий додаток від «Ашан».

Детальніше про функції додатку

У гіпермаркетах мережі можна буде знайти сторінки друкованого каталогу іграшок. Додаток Auchan Kids дозволить відсканувати каталог і оживити іграшки завдяки 3D-анімації. Також у додатку є функція «лист Діду Морозу», яка допоможе автоматично сформувати список побажань і надіслати на електронну пошту батьків.

На дітей також чекає полювання за «Бажайками» – невеликими персонажами, яких треба ловити, граючи з ними в сніжки. У віртуальній грі можна заробити бали за кожну сніжку, що влучила у «Бажайку». Найрідкісніший бажайка — «Золотий», якого можна «зловити» лише у магазинах цієї мережі.

Додаток має додатковий розділ із різдвяними казками різних країн. Доступ до них отримають всі, хто заробив бали у грі. Гравці, що набрали найбільшу кількість балів, отримають подарунки — картки на 500 гривень на покупки в мережі Ашан.

Також у всіх гіпермаркетах «Ашан» у відділі «Іграшки» будуть розміщені спеціальні фото-зони – після сканування зображення тут будуть з’являтися 3D «Бажайки», з якими діти зможуть сфотографуватися.

Додаток Auchan Kids доступний у Play Market і App Store.

Раніше ми розповідали, що мережа «Ашан» запустилаМережа «Ашан» запустила додаток для людей із порушенням слуху додаток для людей із порушенням слуху.