ТСН адаптувала випуски новин для мобільних пристроїв

Čytaty latynkoju
ТСН адаптувала випуски новин для мобільних пристроїв

Зараз випуски у новому форматі виходять у тестовому режимі на трьох сторінках ТСН у соціальних мережах — у FacebookInstagram та YouTubeВідтепер щодня о 22:00 кореспондент ТСН Іван Гребенюк розповідатиме про найцікавіші події доби в Україні та світі.

Як ТСН розвиватиме «вертикальні» новини

«Ми завжди прагнемо бути ближчими до свого глядача, стежимо за світовими трендами та намагаємося першими запроваджувати їх на українському ринку. Статистика свідчить, що понад 60% нашої онлайн-аудиторії споживає контент ТСН з мобільних пристроїв, тому вихід на ринок вертикального телебачення для нас є логічним і послідовним кроком. Після першого випуску ми отримали багато позитивних відгуків, і в той же час ми відкриті до конструктивної критики, аби вдосконалити цей проект та зробити його більш зручним та доступним», — говорить Сергій Попов, директор департаменту новин «1+1 медіа».

Найближчим часом команда служби новин планує збільшити кількість «вертикальних» випусків — новини випускатимуть кілька разів на добу. Незабаром перегляд новин зроблять доступним у прямому ефірі. Перший випуск можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, які формати матеріалів використовуватиЗамість новин — які формати матеріалів використовувати сучасному журналісту сучасному журналісту замість новин.