ПУМБ запустив послугу оформлення «автоцивілки» у Viber

Čytaty latynkoju
ПУМБ запустив послугу оформлення «автоцивілки» у Viber

Банк запустив послугу оформлення страхового поліса Автоцивілки (ОСЦВ) від 5 провідних страхових компаній через месенжджер Viber. Як зазначається в повідомленні, процес оформлення займає близько 5 хвилин. Для клієнтів ПУМБ ще менше, оскільки вносити дані паспорта та ІПН не потрібно – вони автоматично підтягуються з єдиної клієнтської бази ПУМБ.

В чому переваги нової послуги від ПУМБ

Клієнту не потрібно відвідувати п’ять різних сайтів страхових компаній — вони зібрані в банкінгу в Viber, щоб клієнт швидко і легко міг вибрати оптимальну пропозицію. За допомогою банкінгу можна оформити ОСЦВ, вибравши оптимальну пропозицію від однієї з провідних страхових компаній України: АХА Страхування, АСКА, ВУСО, Арсенал Страхування, ІНГО.

Оформлення страховки через банкінг ПУМБ в Viber передбачає обидва варіанти: при оформленні паперового поліса, його безкоштовно доставлять клієнтові на вказану адресу протягом 3-5 робочих днів. Оформивши електронний поліс, клієнт його отримає на e-mail відразу після оплати страхового платежу. Оплата проводиться online через сервіс PayHub —в Viber приходить коротке посилання, по якому потрібно перейти, потім ввести реквізити карти і оплатити поліс.

До слова, раніше ми писалиУкраїнці відтепер можуть купувати автострахування зі смартфону, що поліси автоцивільного страхування тепер можна купувати зі смартфону і зберігати його теж у своєму телефоні. Команда національного сервісу «ШТРАФИ ​​UA» випустила оновлення для смартфонів на iOS й Android.