На український ринок вийшов світовий бренд high-tech землеробства

Čytaty latynkoju
На український ринок вийшов світовий бренд high-tech землеробства

Світовий лідер точного землеробства компанія Farmers Edge має на меті підтримати український агросектор за допомогою нових технологій та полегшити роботу агрономів в полях, кажуть її представники.

Як саме компанія співпрацюватиме з аграріями

За словами представника компанії Farmers Edge Inc. в Східній Європі Сергія Шестюка, Farmers Edge Україна надаватиме 5 напрямків послуг для українських аграріїв:

  •  супутниковий моніторинг;
  • моніторинг техніки і погодних умов;
  • агрономічний сервіс;
  • технічна підтримка і консультації.

Крім того, компанія надасть своїм клієнтам доступ до програмного забезпечення FarmCommandTM. Це дасть змогу аграріям здійснювати безперервний аналіз стану культур в полях, відстежувати роботу техніки та погодні умови.

Платформа FarmCommandTM дозволяє ідентифікувати будь-які зміни, що в подальшому полегшує роботу агрономів. До свого сервісу Farmers Edge Україна включає щоденні супутникові знімки високої роздільної здатності, інформує AgroPortal.ua.

Що варто знати про Farmers Edge Inc

Компанія є світовим лідером із надання послуг з інтеграції та управління даними і деяким аспектам точного землеробства. За допомогою необхідного устаткування, програмного забезпечення і підтримки Farmers Edge Inc. забезпечує фермерів точними і своєчасними даними для збільшення врожайності агрокультурґ.

Компанія була заснована в Канаді в 2005 році, зараз має представництва в 6 країнах. Є володарем премії Всесвітнього Економічного форуму за технологічні інновації World Economic Forum’s Technology Pioneer, а також нагороди PricewaterhouseCoopers (PwC) Canada’s Disruptor Innovator of the Year за інновації в галузі сільського господарства.

Нагадаємо, нещодавно Мінагрополітики оприлюднилоМінагрополітики оприлюднило суму інвестицій у агросектор України суму інвестицій у агросектор України.