В Україні почали виробляти молоко для веганів

Čytaty latynkoju
В Україні почали виробляти молоко для веганів

Виробник молочної продукції, компанія «Люстдорф» почала виробляти рослинне молоко під торговою маркою «Ідеаль Немолоко». Про це повідомила директор з маркетингу компанії Наталія Комзюк на своїй Facebook-сторінці.

Що відомо про торгову марку

За її словами, незабаром готова продукція нової торгової марки з’явиться на полицях магазинів. Зараз в лінійці представлені ультрапастеризовані напої на основі гречки та льону.

«Впевнена, що серед моїх друзів є вегетаріанці, ЗОЖ-ники та люди, яким цікаво експерементувати та додавати в свій раціон нові корисні та здорові продукти. В мене для вас чудова новина — тепер ви можете смакувати нашою рослинною новинкою Ідеаль Немолоко!» — повідомила представник компанії.

«Люстдорф» — виробник молочної продукції. Випускає більше 42 найменувань молочної продукції під торговими марками «На здоров’я», «Корівка», «Селянське» і «Тотошко». Потужності компанії дозволяють переробляти близько 350 тонн молока щодоби.

Якщо цікаво дізнатися про сторічні традиції землеробства українських аграріїв, які тепер вдосконалюють та доводять до автоматизації, зазирайте в дослідженняАграрний бізнес у цифрову епоху — українські реалії редакції Na chasi.