Холдинг з ЄС стає найбільшою мережею лабораторій в Україні

Čytaty latynkoju
Холдинг з ЄС стає найбільшою мережею лабораторій в Україні

Як інформує Retailers із посиланням на холдинг, Medicover придбає 61 точку збору крові у Центральній та Східній Україні, а також 1 лабораторію в Дніпрі. Загальна сума угоди складе 6 млн євро. В компанії називають придбання активів Invitro кроком розширення географічного охоплення для клієнтів. За словами директора Medicover Фредріка Рогмарка, після завершення угоди компанія планує розширити послуги надання діагностичних тестів у тих регіонах, де буде розширено її присутність.

Що ще варто знати про угоду, яку реалізує холдинг

Угоду між сторонами має також схвалити Антимонопольний комітет України. Консолідація бізнесу завершиться на початку 2019 року, прогнозують представники європейського холдингу. Також у Medicover планують, що придбання нових точок призведе до зростання EBITDA на 10%.

Invitro мала в Україні мережу, що надавала послуги у сфері лабораторної діагностики. Вони працювали на локальному ринку з кінця 2010 року, відкривши лабораторію у Дніпрі. Загалом відкрито було 26 центрів за моделлю франчайзингу. Контрольний пакет в українських точках діагностування належав інвесторам з РФ. Тепер всі ці осередки перейдуть під європейський контроль.

Раніше ми інформувалиУ Києві відкриють першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій про відкриття Лабораторії цифрових інновацій у Києві. Стосовно великих угод на ринку, також сьогодні стало відомоМережа косметичних товарів Prostor придбає конкурента за $15 млн — ЗМІ про плани «Космо» на злиття з іншою мережею магазинів. Сума цієї угоди може скласти $15 млн, інформують джерела, близькі до сторін перемовин.