Європейці інвестують в харківський вуз понад 20 млн євро

Čytaty latynkoju
Європейці інвестують в харківський вуз понад 20 млн євро

Як повідомляє «Урядовий кур’єр» Європейський інвестиційний банк у рамках реалізації проекту «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток», спрямує кошти в енергозбереження харківського виші. За інформацією прес-служби навчального закладу, це перший і поки єдиний з семи харківських вузів, який бере участь у проекті України і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Про участь у проекті енергозбереження українських вузів

В рамках проекту представник ЄІБ Ніколя Лапіте відвідав виш, оглянув усі 48 об’єктів НТУ «ХПІ», що беруть участь в європейській програмі, поспілкувався зі студентами та молодими вченими кафедри інтегрованих технологій, процесів і апаратів, провів низку зустрічей з керівництвом вузу. Як повідомив ректор ХПІ, професор Євген Сокіл, виш відвідала група з європейського аудиту, яка вивчила всі пропозиції і повністю підтвердила розрахунки, проведені фахівцями університету. Тому, за його словами, прийнято рішення про виділення першого траншу в розмірі 22 млн євро. Кошти підуть на виконання першої стадії робіт, пов’язаних з ресурсоенергозбереженням основних корпусів студентського містечка.

Ректор ХПІ розповів, що участь у проекті Європейського інвестиційного банку вирішує для студентів університету два важливі завдання: поліпшуються умови їх навчання, а також з’являється можливість отримати не тільки теоретичні знання в області ресурсоенергозбереження, а й практичні – пов’язані з найостаннішими досягненнями світової науки.

До слова, раніше ми писалиАвтор харківських замальованих графіті — про мистецтво, популярність, успіх та оточення про автора харківських замальованих графіті Гамлета Зіньковського.