Відновлено всеукраїнський конкурс стартапів Vernadsky Challenge

Čytaty latynkoju
Відновлено всеукраїнський конкурс стартапів Vernadsky Challenge

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge 2018 спрямований на пошук ідей талановитих інженерів. Дедлайн прийому заявок на участь: 4 листопада 2018 року. Про це інформує сайт конкурсу. Раніше це змагання проектів уже проводилося, але було призупинене через проблеми з фінансуванням та підтримкою, про що інформували організатори ініціативи.

Про конкурс стартапів

Як повідомляють на платформі 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши «школу конкурсу», стали учасниками Consumer Electronics Show (CES) та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва, зазначають координатори конкурсу.

Як зазначають організатори конкурсу стартапів: «Ми бачимо ціль технологій у примноженні можливостей людини. В тому числі шляхом покращення людського тіла за допомогою технологій. Розробіть пристрій, що допоможе людині з обмеженими здібностями знову ходити, або створіть технологію для людей специфічних професій. Поділіться своїми ідеями щодо активної біоелектроніки у цій секції Vernadsky Challenge».

Хто експерти конкурсу

Серед експертів, які нададуть командам свою підтримку і шанс реалізувати проект — Макс Поляков, Джеймі Гайнеман, Яніка Мерило, Дмитро Шоломко.

Раніше ми розповідалиVernadsky Challenge виграли стартапи, що представляють США, Харків та Миколаїв про переможців минулорічного цього конкурсу — тоді перемозу здобув навіть один проект зі Сполучених Штатів Америки. У січні 2018 року на CES побували фіналісти Vernadsky Challenge 2017: Cubomania, Cardiomo, CloviFi и Raccoon. Стартап Cardiomo виграв міжнародний конкурс пітчів від TechStars в боротьбі з 900 учасниками з усього світу.