Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Vernadsky Challenge виграли стартапи, що представляють США, Харків та Миколаїв

Vernadsky Challenge vygraly startapy, ščo predstavljajuť SŠA, Harkiv ta Mykolaїv

Три проекти стали володарями призового фонду у 2 млн грн — на часі дізнатися, які саме ідеї виграли цьогорічний конкурс
Try proekty staly volodarjamy pryzovogo fondu u 2 mln grn — na časi diznatysja, jaki same ideї vygraly ćogoričnyj konkurs
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Дніпрі відбувся фінал третього конкурсу найкращих технічних стартапів Vernadsky Challenge, започаткованого засновником інвестиційного фонду Noosphere Ventures Максимом Поляковим та директором Google Україна Дмитром Шоломко у січні 2015 року. Що таке Vernadsky Challenge. Це – конкурс для професіоналів та ентузіастів у сфері інженерних розробок та проектування. Цьогоріч в центрі уваги журі конкурсу перебували проекти за напрямками космічних технологій, медичного устаткування, геологічної розвідки, робототехніки, альтернативної енергетики, агропромисловості, fintech, систем обробки та передачі велики даних, військово-промислового комплексу та керування транспортом у різних сферах життя. Що незвичного було на цьогорічному конкурсі. Окрім пітчингу та презентаційних сесій, учасники конкурсу могли поспілкуватися із відомим фахівцем-експериментатором із передачі Руйнівники міфів Джеймі Гайнеманом. Він — здається — був не менш вражений рівнем своєї популярності, аніж присутні. Хто увійшов до складу журі. Серед учасників журі у конкурсі — керуюча директорка Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій і заступниця міського голови Дніпра Яніка Меріло, доктор медичних наук Володимир Павлов, автор спеціалізованого війського програмного забезпечення Ярослав Шерстюк, гендиректор наукового парку Київська політехніка Ярослав Кологривов, а також очільник українського представництва Noosphere Ventures Михайло Рябоконь. Які команди вийшли до фіналу та перемогли. До фінальної частини вийшли 10 команд винахідників із низки українських міст, котрі презентували власні напрацювання у різних сферах медицини, освіти, цифрового оточення та ІТ. Переможцями стали CloviFi, США (Wi-Fi аудіопередатчик для телебачення, команда посіла третє місце); Cardiomo Family, Харків (портативний пристрій для контролю основних показників організму, посіли друге місце у конкурсі); Cubomania, Миколаїв (інтерактивнм освітні кубики для дітей; отримали перше місце). Призовий фонд склав 2 млн грн.

У Дніпрі відбувся фінал третього конкурсу найкращих технічних стартапів Vernadsky Challenge, започаткованого засновником інвестиційного фонду «Noosphere Ventures» Максимом Поляковим та директором «Google Україна» Дмитром Шоломко у січні 2015 року.

Що таке Vernadsky Challenge

Це – конкурс для професіоналів та ентузіастів у сфері інженерних розробок та проектування. Цьогоріч в центрі уваги журі конкурсу перебували проекти за напрямками космічних технологій, медичного устаткування, геологічної розвідки, робототехніки, альтернативної енергетики, агропромисловості, fintech, систем обробки та передачі велики даних, військово-промислового комплексу та керування транспортом у різних сферах життя.

Що незвичного було на цьогорічному конкурсі

Окрім пітчингу та презентаційних сесій, учасники конкурсу могли поспілкуватися із відомим фахівцем-експериментатором із передачі «Руйнівники міфів» Джеймі Гайнеманом. Він — здається — був не менш вражений рівнем своєї популярності, аніж присутні.

Хто увійшов до складу журі

Серед учасників журі у конкурсі — керуюча директорка Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій і заступниця міського голови Дніпра Яніка Меріло, доктор медичних наук Володимир Павлов, автор спеціалізованого війського програмного забезпечення Ярослав Шерстюк, гендиректор наукового парку «Київська політехніка» Ярослав Кологривов, а також очільник українського представництва «Noosphere Ventures» Михайло Рябоконь.

Які команди вийшли до фіналу та перемогли

До фінальної частини вийшли 10 команд винахідників із низки українських міст, котрі презентували власні напрацювання у різних сферах медицини, освіти, цифрового оточення та ІТ. Переможцями стали CloviFi, США (Wi-Fi аудіопередатчик для телебачення, команда посіла третє місце); Cardiomo Family, Харків (портативний пристрій для контролю основних показників організму, посіли друге місце у конкурсі); Cubomania, Миколаїв (інтерактивнм освітні кубики для дітей; отримали перше місце). Призовий фонд склав 2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Народ, а як ви робите переклад на цю версію української латинки? Невже вручну? Я б до свого сайту теж прикрутила.

2
Олександр Мельник

У нас використовується автоматичний переклад, пізніше ми оприлюднимо технологію

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: