«Укрзалізниця» отримає на модернізацію 20 траншів по 5 млн євро

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» отримає на модернізацію 20 траншів по 5 млн євро

Угода передбачає отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку на будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв’язку на напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. Йдеться про 20 траншів по щонайменше 5 млн євро.

На що підуть кредитні кошти

Як інформує 112.ua, очікується, що реалізація проекту дасть змогу збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження під час перевезень залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати. Втілення проекту також допоможе вирішити проблеми з пропуском вантажів у напрямку миколаївських портів та дасть можливість підвищити швидкість вантажних потягів на 20–25%, що призведе до пришвидшення доставки вантажів.

Фінансову угоду підписали 19 грудня 2016 року в м. Брюссель з метою залучення фінансових ресурсів у розмірі 150 млн євро для проекту «Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка» Вона набере чинності з дати набрання чинності цим законом.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) — державна фінансово-кредитна установа Європейського Союзу для фінансування розвитку відсталих європейських регіонів у формі довготермінових кредитів. Штаб-квартира розташована в місті Люксембург.

Нагадаємо, Укрзалізниця» вперше за 20 років змінила«Укрзалізниця» представила оновлений логотип логотип. Він представляє собою дві з’єднані букви «УЗ» поряд з якими дві смужки, які символізують потяг в русі.