Netflix дозволить глядачам впливати на сюжет серіалів

Čytaty latynkoju
Netflix дозволить глядачам впливати на сюжет серіалів

Технологія дозволить глядачам впливати на сюжет серіалів і, на думку відеоплатформи, приверне увагу нових підписників. Першим експериментом стане «Чорне дзеркало».

Інтерактивне телебачення від Netflix

«Чорне дзеркало» – культовий серіал, що досить винахідливо досліджує вплив технологій на людське життя. Тепер він сам стане майданчиком для експериментів стрімінгової компанії Netflix, яка шукає нові способи залучення клієнтів. Тому на глядачів п’ятого сезону серіалу «Чорне дзеркало», який повинен вийти в грудні 2018 року, чекає сюрприз. За словами представників компанії, вони зможуть вплинути на сюжет одного з епізодів.

Більш того, в майбутньому, змішуючи елементи відеоігор із традиційним телебаченням, Netflix хоче створити формулу, яка може бути застосована до будь-якого числа серій. Така інновація вимагає посиленої роботи над сценарієм, адже доведеться враховувати всі можливі сюжети, що може ускладнити виробництво серій і зробити його більш тривалим.

До слова, в нашій нещодавній добірці можна знайти8 свіжих серіалів Netflix для ваших вихідних 8 свіжих серіалів Netflix для ваших вихідних.