Засновник GitLab назвав компанію українською і готовий наймати в Україні більше людей

Čytaty latynkoju
Засновник GitLab назвав компанію українською і готовий наймати в Україні більше людей

За його словами, зараз у GitLab працює 352 людини, всі — на віддаленій основі, офісів компанія не має. Загалом співробітники перебувають у понад 45 країнах, тож Запорожець називає свою компанію глобальною. На питання, чи належить компанія до числа українських проектів, Дмитро Запорожець відповів так:

Чи є GitLab українською компанією

— Моя точка зору така. Один засновник з України — частково це український стартап. Інший засновник з Нідерландів — частково це нідерландський стартап. Після прийшли інвестори з Каліфорнії — тепер частково це і американський стартап. Виходячи з цього я вважаю, що GitLab можна назвати українським стартапом.

Запорожець зазначає, що до отримання його компанією рекордних інвестицій усі контакти з українськими венчурними інвесторами не можна було назвати успішними. Також він зауважив, що українці не подають свої резюме в такій кількості, як кандидати з інших регіонів. «Все просто: люди не подаються. Я б з радістю наймав тут більше. У нас постійно є відкриті позиції, і навіть якщо у людини не вийшло один раз, варто спробувати ще. У нас немає такого, що зараз наймаємо тільки в США, потім в Африці, потім в Азії. Все залежить від рівня фахівців, й українці мають такі ж шанси, як і решта», — цитуємо за розмовою його з редакцією AIN.UA.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиДо фіналу від В2В-акселератора з ЄС потрапили 4 українських стартапи про одразу 4 українських стартапи, що пройшли до європейського B2B-акселератора.