fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До фіналу від В2В-акселератора з ЄС потрапили 4 українських стартапи

Do finalu vid V2V-akseleratora z JeS potrapyly 4 ukraїnśkyh startapy
У Києві завершився турнір Ukraine Startup Hunt, який став першим етапом відбору стартапів для участі в міжнародних програмах акселератора Startup Wise Guys. 20 українських команд протягом трьох днів боролися, щоби потрапити до фінальної частини відбору, який пройде у вересні 2018-го
U Kyjevi zaveršyvsja turnir Ukraine Startup Hunt, jakyj stav peršym etapom vidboru startapiv dlja učasti v mižnarodnyh programah akseleratora Startup Wise Guys. 20 ukraїnśkyh komand protjagom tŕoh dniv borolysja, ščoby potrapyty do finaľnoї častyny vidboru, jakyj projde u veresni 2018-go
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В результаті проходження стартапи отримають до 30 тис євро посівних інвестицій, широку мережу контактів, просування і рекомендації щодо масштабування на всі країни Європи. У конкурсі були подані 48 заявок з яких 20 пройшли в триденну боротьбу за право пройти у фінал. Міжнародний відбір стартапів проводить мультинаціональна команда найбільшого В2В-акселератора Європи Startup Wise Guys. За свою 7-річну історію компанія проінвестувала 15 молодих інноваційних компаній з України. повідомляє прес-служба конкурсу. Хто увійшов до числа переможців. За підсумками пітч-батла журі визначило три команди переможців для B2B SaaS- і одну для Fintech-напряму. SaaS напрямок: Zirity — веб- і мобільний AR-додаток для примірювання окулярів у режимі реального часу. StudyDive — онлайн-платформа для вибору короткострокових і довгострокових освітніх програм (курсів, тренінгів, семінарів). NUWORK — HR-інструментарій для пошуку персоналу в HoReCa-сфері. FinTech напрямок: Geologic Group — геолокаційні рішення для підвищення рівня безпеки при наданні банківських сервісів. Вперше за історію Startup Wise Guys мультинаціональна команда одного з найбільших акселераторів Європи проводила відбірковий тур в Україні. Переможці будуть учасниками Selection Bootcamp Riga 2018 SaaS — 10-12 вересня, Fintech — 24.09-26.09. Також всі стартапи-переможці отримали технічну допомогу для доопрацювання рішень від TSEH 2.0. Українці вже не раз показували один з найбільш високих показників виживання за підсумками акселеративних програм Startup Wise Guys. У найближчі 2 роки ми плануємо інвестувати від 1 до 2 млн євро в розвиток українських Saas і Fintech стартапів. Крістобал Алонсо. CEO Startup Wise Guys. Нагадаємо, раніше ми інформували про український стартап, що увійшов до ТОП-1000 інноваційних компаній США.
Реклама 👇 Замовити

В результаті проходження стартапи отримають до 30 тис євро посівних інвестицій, широку мережу контактів, просування і рекомендації щодо масштабування на всі країни Європи. У конкурсі були подані 48 заявок з яких 20 пройшли в триденну боротьбу за право пройти у фінал. Міжнародний відбір стартапів проводить мультинаціональна команда найбільшого В2В-акселератора Європи Startup Wise Guys. За свою 7-річну історію компанія проінвестувала 15 молодих інноваційних компаній з України. повідомляє прес-служба конкурсу.

Хто увійшов до числа переможців

За підсумками пітч-батла журі визначило три команди переможців для B2B SaaS- і одну для Fintech-напряму.

SaaS напрямок:

  • Zirity — веб- і мобільний AR-додаток для примірювання окулярів у режимі реального часу.
  • StudyDive — онлайн-платформа для вибору короткострокових і довгострокових освітніх програм (курсів, тренінгів, семінарів).
  • NUWORK — HR-інструментарій для пошуку персоналу в HoReCa-сфері.

FinTech напрямок:

  • Geologic Group — геолокаційні рішення для підвищення рівня безпеки при наданні банківських сервісів.

Вперше за історію Startup Wise Guys мультинаціональна команда одного з найбільших акселераторів Європи проводила відбірковий тур в Україні. Переможці будуть учасниками Selection Bootcamp Riga 2018 SaaS — 10-12 вересня, Fintech — 24.09-26.09. Також всі стартапи-переможці отримали технічну допомогу для доопрацювання рішень від TSEH 2.0.

До фіналу найбільшого В2В акселератора Європи потрапили 4 стартапи з України

Українці вже не раз показували один з найбільш високих показників «виживання» за підсумками акселеративних програм Startup Wise Guys. У найближчі 2 роки ми плануємо інвестувати від 1 до 2 млн євро в розвиток українських Saas і Fintech стартапів

Крістобал Алонсо, CEO Startup Wise Guys

Нагадаємо, раніше ми інформувалиДо фіналу від В2В-акселератора з ЄС потрапили 4 українських стартапи 1Український стартап Cargofy потрапив до ТОП-1000 компаній США про український стартап, що увійшов до ТОП-1000 інноваційних компаній США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: