Вінницькі студенти вивчатимуть Гарвардський курс програмування

Čytaty latynkoju
Вінницькі студенти вивчатимуть Гарвардський курс програмування

З вересня цього року, понад 70 студентів вишу вже отримують знання з основ програмування від топового університету світу. CS50 – це вступний курс з комп’ютерних технологій Гарвардського, а також Єльського університетів.

Що варто знати про цей курс

Курс розроблений професором Гарвардського університету Девідом Малланом для студентів свого вишу і є важливим тим, що розвиває неформальний підхід до вирішення задач.

Цей курс може бути імплементовано в навчальні програми інших університетів України, адже для цього є всі необхідні умови.

Викладачі кажуть, що спочатку курс викладався для студентів факультативно і результати були досить гарні, тому було прийнято рішення запропонувати включити його до обов’язкової навчальної програми. Завдяки тому, що курс схвалено Міністерством освіти та науки України, а університет зацікавлений у викладанні даного курсу  проблем з його імплементацією не було. Угода про співпрацю вишу та Фонду BrainBasket була підписана без труднощів. 

У Вінниці я викладаю даний курс в рамках дисципліни першого курсу «Алгоритмізація та основи програмування». Студенти зацікавлені у вивченні й вже є успішно виконані перші практичні завдання. Оригінальна мова відео-курсу — англійська, але практичну частину завдань ми переклали. Крім того, серед слухачів курсу є 6 іноземних студентів з Анголи, Ємену, Ізраїлю та Намібії

Євген Шемет, викладач ВНТУ

Завдяки співпраці BrainBasket з Гарвардом студенти вишу, які пройдуть курс CS50, мають змогу отримати оригінальні сертифікати американського університету. Крім того, у планах Фонду є переклад нової версії курсу українською мовою.

Чому програмування не таке просте, як здається — читайтеЧому програмування не таке просте, як здається у матеріалі Наталії Соколовської.