У Києві цими вихідними відбудеться фестиваль Comic Con

Čytaty latynkoju
У Києві цими вихідними відбудеться фестиваль Comic Con

Фестиваль фанатської культури коміксів, комп’ютерних ігор та сучасних розваг обіцяє низку нових сцен та можливостей для усіх гостей та мешканців Києва.

Що обіцяє відвідувачам популярних фестиваль

Головна сцена проведе масштабне косплей-шоу, під час якого буде визначено найкращих, запальні танцювальні баттли серед найпотужніших команд України, спілкування з зірками Голлівуду. Також — за словами організаторів Comic Con Ukraine — подбали про ґеймерів, які не бачать свого життя без подолання чергового квесту та здобуття нового рівня. Гості події зможуть стати свідками виступів топових геймерів, учасниками турнірів з комп’ютерних ігор та дізнатися про новинки індустрії на стендах компаній розробників. Фанати настільних ігор зможуть поспілкуватися з однодумцями та творцями, обговорити майбутні проекти та придбати останні новинки. А прихильники живих рольових ігор зможуть потрапити у справжнє фентезійне місто та взяти участь у загадкових квестах.

Окремою точкою стане територія коміксів та літератури — Комікс Ангар. Презентації, перші випуски нових проектів, зустрічі з улюбленими авторами та автограф-сесії з відомими художниками — а на додачу виступи тематичних українських музикантів, змагання реслерів, зона відпочинку.

Окремо буде представлено тематичний ярмарок: десятки магазинів представлять свою тематичну продукцію — від листівок до коміксів та колекційних фігурок. Усі подробиці події можна дізнатися за посиланням.

Раніше ми розповідали«Хом’яки тому, що круті» — автори проекту «Княжа Воля» про новий комікс про український комікс за мотивами подій у Київській Русі.