Amazon планує відкрити 3 тис магазинів без касирів та продавців

Čytaty latynkoju
Amazon планує відкрити 3 тис магазинів без касирів та продавців

Amazon Go — перший офлайн-магазин без кас і продавців від онлайн-ритейлера Amazon Джеффа Безоса. Він був відкритий у січні 2018 року в американському місті Сіетл. На часі дізнатися, у яких містах з’являться магазини без касирів та продавців.

Де відкриють крамниці без продавців 

Увійти в магазин можна, просканувавши на турнікеті QR-код в додатку Amazon. Особливість системи магазину полягає в тому, що вона за допомогою камер і датчиків стежить за тим, які товари бере покупець і заносить їх у віртуальний чек. Уже на виході набрана сума списується із рахунків покупців в автоматичному режимі. Найближчим часом Amazon планує відкрити такі магазини в Чикаго і Сан-Франциско.

Відзначимо, що засновник Amazon Джефф Безос ставЗасновник Amazon став найбагатшою людиною сучасності найбагатшою людиною сучасності. За даними Bloomberg, чиста вартість активів засновника Amazon перевищила $150 млрд. Дохід Безоса на $55 млрд більше доходу другої найбагатшої людини на землі, одного із засновників Microsoft Білла Гейтса. На часі дізнатися, із якого часу рахували статки найбагатшої людини сучасності.

Статки Безоса у 1999 році становили $100 млрд. На сьогоднішній день з урахуванням інфляції ця сума складає близько $149 млрд. Bloomberg зазначає, що Безос став «найбагатшим на Землі, точно з 1982 року, коли Forbes вперше опублікував свій рейтинг найбагатших людей». Йому також належить американська приватна аерокосмічна компанія Blue Origin.