В Україні запустили сайт для відстеження змін бюджету

Čytaty latynkoju
В Україні запустили сайт для відстеження змін бюджету

Про новий сайт повідомила в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова. За її словами, на сьогодні портал Е-Data є найбільшою базою публічних фінансів в Україні, яка містить 95,5 млн транзакцій і яку відвідують 19 тис користувачів щодня.

Що являє собою сайт «Бюджет для громадян»

«Ми знаємо, що витрати бюджету — це вже інформація, якої достатньо, і вона повинна постійно наповнюватися і перевірятися, але наші громадяни хочуть знати не тільки про витрати, а й про всі інші частини бюджету: про доходи, про фінансування. Таким чином «Бюджет для громадян» відкриє вже повністю фінансову інформацію в країні», — зазначила Маркарова.

Директор держустанови «Відкриті публічні фінанси» Олександр Комареус повідомив, що найближчим часом планується розмістити на сайті детальну інформацію про бюджетний процес, стан держборгу, реалізації держпрограм, а також буде розкрита інформація місцевих бюджетів.

В Україні запустили сайт для відстеження змін бюджету

Портал публічних фінансів Е-Data

За повідомленням УНІАН, Міністерство фінансів відкрило єдиний веб-портал про використання публічних фінансів E-Data 15 вересня 2015 року в рамках плану заходів щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу для лібералізації візового режиму України з ЄС. 15 вересня 2017 року Міністерство фінансів перевело портал Е-Data в режим промислової експлуатації після його дворічного тестування. До речі, ознайомитисяВлада цифр: 10 показників державного бюджету України на 2019 рік з проектом держбюджету на 2019 рік можна в матеріалі Na chasi.