Французька компанія Decathlon заходить на український ринок

Čytaty latynkoju
Французька компанія Decathlon заходить на український ринок

Прес-служба рітейлера повідомила, що наприкінці вересня топ-менеджмент компанії проведе прес-конференцію, на якій розповість про місце відкриття першого магазину в Україні та подальші плани розвитку Decathlon в країні. На заході будуть присутні генеральний директор українського підрозділу Decathlon Флоран Гійє, комерційний директор Розаріо Коццоліно і директор з виробництва в Україні Жером Біянки. На часі дізнатися, що отримає український ринок від цієї співпраці.

Що відомо про вихід цього бренду на ринок 

Про інтерес Decathlon до українського ринку стало відомо ще навесні 2017-го. Тоді засоби інформації повідомляли, що перший об’єкт рітейлера відкриється в столичному торговому центрі Рітейл Парк на Петрівці. Decathlon Group — спортивний підрозділ французької компанії Association Familiale Mulliez. На українському ринку вона представлена мережею супермаркетів і гіпермаркетів Auchan і будівельних гіпермаркетів Leroy Merlin. У бренду Decathlon більше 1400 магазинів в 45 країнах світу.

Нагадаємо, що шведський бренд H&M відкриєКомпанія H&M відкриє другий магазин в Україні другий магазин в Україні, який буде знаходитися  в ТРЦ SkyMall. Відкриття заплановано на 18 жовтня. Новий магазин бренду H&M площею близько 2,5 тис кв. м розташується на другому поверсі ТРЦ SkyMall. Тут представлять лінії жіночого, чоловічого, підліткового та дитячого одягу та аксесуарів. Асортимент магазину також доповнять H&M + і Sport для жінок.