Український стартап Softcube отримає $120 тис від європейських інвесторів

Čytaty latynkoju
Український стартап Softcube отримає $120 тис від європейських інвесторів

На весь термін дії програми засновники стартап-проекту перебралися до Німеччини, щоб проходити навчання в Techstars Berlin. Крім того, акселератор надає кожній команді по $120 тис. З цієї суми $100 тис становитимуть інвестиції у вигляді конвертованої позики, а $20 тис підуть на покриття витрат команди на життя в Берліні.

Що варто знати про цей стартап

Стартап Softcube був заснований в 2013 році як Big Data-продукт для інтернет-магазинів Олегом Лісовим та Олегом Бородаєм. З тих пір команда залучила близько півмільйона доларів: $400 тис — від Digital Future і Олексія Кузнєцова, до цього посівні інвестиції, розмір яких не розголошуються, а в 2017 році закрила угоду з Chernovetskyi Investment Group.

за цей час стартап пережив півот, кардинально змінивши продукт. Сьогодні Softcube дозволяє роздрібним торговцям автоматично створювати ефективні відеооголошення з використанням ШІ, які охоплюють всі каталоги продуктів. Також змінився склад засновників: Олег Бородай давно покинув проект, співзасновником Олега Лесова став Роман Захаров. Softcube став єдиним українським стартапом, який пройшов новий набір в Techstars Berlin цієї осені.

До слова, раніше ми писалиУкраїнський уряд запустить програму підтримки стартапів про те, що уряд готує 2 законопроекти в сфері заохочення інновацій, які будуть стосуватися підтримки стартапів.