Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український уряд запустить програму підтримки стартапів

Ukraїnśkyj urjad zapustyť programu pidtrymky startapiv

За словами очільника українського уряду Володимира Гройсмана, які наводить «РБК-Україна», захист прав бізнесу та заохочення інновацій необхідні для економічного зростання. Саме тому уряд готує 2 законопроекти в сфері заохочення інновацій, які будуть стосуватися підтримки стартапів
Za slovamy očiľnyka ukraїnśkogo urjadu Volodymyra Grojsmana, jaki navodyť «RBK-Ukraїna», zahyst prav biznesu ta zaohočennja innovacij neobhidni dlja ekonomičnogo zrostannja. Same tomu urjad gotuje 2 zakonoproekty v sferi zaohočennja innovacij, jaki buduť stosuvatysja pidtrymky startapiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інформацію про урядові плани в ході форуму Повна мобілізація, загальний план дій озвучив премєр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, для економічного зростання України необхідні захист прав бізнесу, заохочення інновацій, проведення дерегуляції, прозорий доступ до держресурсів і полегшення доступу до фінансування. Що варто знати щодо планів підтримки стартапів. У нас є багато викликів в економічній сфері. Є кілька блоків: це захист прав бізнесу. Ми повинні домогтися прийняття рішення про бізнес-омбудсмена. Нам треба продовжити зміни в законі про Маски-шоу — стоп, де регулюються певні процедури, коли контролюючі структури будуть більш відповідальними за свої дії перед реальним бізнесом. Уповноважений економічний оператор — це те, що стосується питань митниці, — повідомив Гройсман. За його словами, одним з напрямків роботи Кабміну є заохочення інновацій. Це можна зробити за допомогою 2 законопроектів про венчурний капітал та інновації. До парламенту також внесено законопроект про індустріальні парки. З цією інформацією співпадають заяви, що були озвучені Деборою Фейрлам у розмові із редакцією видання K750. За інформацією цього медіа, восени 2018 року розпочне роботу Український національний фонд стартапів (Ukrainian National Startup Fund). Вже в перший рік існування фонду молодим технологічним компаніям обіцяють виділити 50 млн грн у вигляді грантів. Координує запуск Ukrainian National Startup Fund Дебора Фейрлам. Вона має понад 20 років досвіду роботи у міжнародних компаніях, серед яких — Merrill Lynch, UBS та банк Грузії. Дебора вже не один рік живе та працює в Україні. До переходу в UNSF вона півтора роки обіймала посаду заступника директора UkraineInvest. Раніше стало відомо, що Укрзалізниця запустила власний інкубатор для стартапів, за основу поклавши великі дані відомства та співпрацю з 1991 Open Data Incubator.
Реклама 👇 Замовити

Інформацію про урядові плани в ході форуму «Повна мобілізація, загальний план дій» озвучив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, для економічного зростання України необхідні захист прав бізнесу, заохочення інновацій, проведення дерегуляції, прозорий доступ до держресурсів і полегшення доступу до фінансування.

Що варто знати щодо планів підтримки стартапів

«У нас є багато викликів в економічній сфері. Є кілька блоків: це захист прав бізнесу. Ми повинні домогтися прийняття рішення про бізнес-омбудсмена. Нам треба продовжити зміни в законі про “Маски-шоу — стоп”, де регулюються певні процедури, коли контролюючі структури будуть більш відповідальними за свої дії перед реальним бізнесом. Уповноважений економічний оператор — це те, що стосується питань митниці», — повідомив Гройсман. За його словами, одним з напрямків роботи Кабміну є заохочення інновацій. Це можна зробити за допомогою 2 законопроектів про венчурний капітал та інновації. До парламенту також внесено законопроект про індустріальні парки.

З цією інформацією співпадають заяви, що були озвучені Деборою Фейрлам у розмові із редакцією видання K750. За інформацією цього медіа, восени 2018 року розпочне роботу Український національний фонд стартапів (Ukrainian National Startup Fund). Вже в перший рік існування фонду молодим технологічним компаніям обіцяють виділити 50 млн грн у вигляді грантів.

Координує запуск Ukrainian National Startup Fund Дебора Фейрлам. Вона має понад 20 років досвіду роботи у міжнародних компаніях, серед яких — Merrill Lynch, UBS та банк Грузії. Дебора вже не один рік живе та працює в Україні. До переходу в UNSF вона півтора роки обіймала посаду заступника директора UkraineInvest.

Раніше стало відомо, що «Укрзалізниця» запустила власний інкубатор для стартапів, за основу поклавши великі дані відомства та співпрацю з 1991 Open Data Incubator.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: