fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український уряд запустить програму підтримки стартапів

Ukraїnśkyj urjad zapustyť programu pidtrymky startapiv
За словами очільника українського уряду Володимира Гройсмана, які наводить «РБК-Україна», захист прав бізнесу та заохочення інновацій необхідні для економічного зростання. Саме тому уряд готує 2 законопроекти в сфері заохочення інновацій, які будуть стосуватися підтримки стартапів
Za slovamy očiľnyka ukraїnśkogo urjadu Volodymyra Grojsmana, jaki navodyť «RBK-Ukraїna», zahyst prav biznesu ta zaohočennja innovacij neobhidni dlja ekonomičnogo zrostannja. Same tomu urjad gotuje 2 zakonoproekty v sferi zaohočennja innovacij, jaki buduť stosuvatysja pidtrymky startapiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інформацію про урядові плани в ході форуму Повна мобілізація, загальний план дій озвучив премєр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, для економічного зростання України необхідні захист прав бізнесу, заохочення інновацій, проведення дерегуляції, прозорий доступ до держресурсів і полегшення доступу до фінансування. Що варто знати щодо планів підтримки стартапів. У нас є багато викликів в економічній сфері. Є кілька блоків: це захист прав бізнесу. Ми повинні домогтися прийняття рішення про бізнес-омбудсмена. Нам треба продовжити зміни в законі про Маски-шоу — стоп, де регулюються певні процедури, коли контролюючі структури будуть більш відповідальними за свої дії перед реальним бізнесом. Уповноважений економічний оператор — це те, що стосується питань митниці, — повідомив Гройсман. За його словами, одним з напрямків роботи Кабміну є заохочення інновацій. Це можна зробити за допомогою 2 законопроектів про венчурний капітал та інновації. До парламенту також внесено законопроект про індустріальні парки. З цією інформацією співпадають заяви, що були озвучені Деборою Фейрлам у розмові із редакцією видання K750. За інформацією цього медіа, восени 2018 року розпочне роботу Український національний фонд стартапів (Ukrainian National Startup Fund). Вже в перший рік існування фонду молодим технологічним компаніям обіцяють виділити 50 млн грн у вигляді грантів. Координує запуск Ukrainian National Startup Fund Дебора Фейрлам. Вона має понад 20 років досвіду роботи у міжнародних компаніях, серед яких — Merrill Lynch, UBS та банк Грузії. Дебора вже не один рік живе та працює в Україні. До переходу в UNSF вона півтора роки обіймала посаду заступника директора UkraineInvest. Раніше стало відомо, що Укрзалізниця запустила власний інкубатор для стартапів, за основу поклавши великі дані відомства та співпрацю з 1991 Open Data Incubator.
Реклама 👇 Замовити

Інформацію про урядові плани в ході форуму «Повна мобілізація, загальний план дій» озвучив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, для економічного зростання України необхідні захист прав бізнесу, заохочення інновацій, проведення дерегуляції, прозорий доступ до держресурсів і полегшення доступу до фінансування.

Що варто знати щодо планів підтримки стартапів

«У нас є багато викликів в економічній сфері. Є кілька блоків: це захист прав бізнесу. Ми повинні домогтися прийняття рішення про бізнес-омбудсмена. Нам треба продовжити зміни в законі про “Маски-шоу — стоп”, де регулюються певні процедури, коли контролюючі структури будуть більш відповідальними за свої дії перед реальним бізнесом. Уповноважений економічний оператор — це те, що стосується питань митниці», — повідомив Гройсман. За його словами, одним з напрямків роботи Кабміну є заохочення інновацій. Це можна зробити за допомогою 2 законопроектів про венчурний капітал та інновації. До парламенту також внесено законопроект про індустріальні парки.

З цією інформацією співпадають заяви, що були озвучені Деборою Фейрлам у розмові із редакцією видання K750. За інформацією цього медіа, восени 2018 року розпочне роботу Український національний фонд стартапів (Ukrainian National Startup Fund). Вже в перший рік існування фонду молодим технологічним компаніям обіцяють виділити 50 млн грн у вигляді грантів.

Координує запуск Ukrainian National Startup Fund Дебора Фейрлам. Вона має понад 20 років досвіду роботи у міжнародних компаніях, серед яких — Merrill Lynch, UBS та банк Грузії. Дебора вже не один рік живе та працює в Україні. До переходу в UNSF вона півтора роки обіймала посаду заступника директора UkraineInvest.

Раніше сталоУкраїнський уряд запустить програму підтримки стартапів 1«Укрзалізниця» запустила інкубатор для стартапів відомо, що «Укрзалізниця» запустила власний інкубатор для стартапів, за основу поклавши великі дані відомства та співпрацю з 1991 Open Data Incubator.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: