Ґеймери збирають голоси для українізації Sony PlayStation

Čytaty latynkoju
Ґеймери збирають голоси для українізації Sony PlayStation

Попри на те, що ігрова консоль PlayStation досить популярна серед українців, повноцінно користуватися нею неможливо через відсутність української мови інтерфейсу, зазначають ініціатори петиції — та закликають ґеймерів з України і всіх небайдужих долучитися до підписання звернення до компанії-виробника.

Що пропонують українські прихильники Sony PlayStation

Творці петиції аргументують свою позицію тим що компанії, які продають свою продукцію на українському ринку, мусять забезпечити комфортне використання своєї продукції. До прикладу, PlayStation підтримує фінську мову, хоча її носіїв у світі — усього 6 млн осіб. А от понад 44 млн носіїв української ігнорують виробники популярних консолей.

У петиції підкреслено, що на сайті PlayStation Store за замовчуванням вмикається російська мова навіть для користувачів з України. Відтак активісти вимагають:

  • Додати підтримку української розкладки клавіатури в систему PS. Дозволити змінювати мову магазину PS Store на англійську.
  • Додати українську мову інтерфейсу в систему PS.
  • Додати українську мову інтерфейсу для всіх інших продуктів PSN: магазин, спільноти, підтримка тощо.

Зараз петиція набрала уже більше ніж 4 тис підписів із 5 тис необхідних. Додамо, що віднедавна українську мову в інтерфейсі запровадили ігрова платформа Steam та магазин мобільних додатків App Store.

Раніше ми публікувалиЩо таке електронні петиції та як ними скористатися в Україні матеріал про те, що таке електронні петиції та як ними скористатися в Україні.