Facebook почне перевіряти достовірність фото та відео

Čytaty latynkoju
Facebook почне перевіряти достовірність фото та відео

Як повідомляє Вудфорд, компанія розширює перевірку файлів для фотографій і відео по всьому світу на їх достовірність.

Як боротимуться із дезінформацією

Із повідомлення випливає, що на сьогоднішній день більшість партнерів компанії по перевірці фактів зосередилися на розгляді статей. Також Facebook працює над створенням  нових технологій, щоб вирішувати інші форми дезінформації. Розширюють перевірку фактів для фотографій і відео для усіх партнерів в 27 країнах по всьому світу. На думку Вудфорд, це допоможе швидше виявити і вжити заходів проти більшої кількості дезінформації.

Відзначається, що створена самонавчальна модель, яка використовує різні сигнали залученості для виявлення потенційно помилкового контенту. Наприклад, зворотний зв’язок від користувачів на Facebook. Такі фото і відео матеріали передаватимуть експертам для перевірки фактів дійсності. Вони, маючи досвід  по оцінці фотографій і відео також навчатимуться методам візуальної перевірки: пошук зворотного зображення і аналіз методаних зображень — коли і де була зроблена світлина чи відео. Факт-чекери зможуть оцінити правду чи фальш фотографії або відео, об’єднав ці навички з іншими журналістами практиками або використовуючи дослідження від експертів, науковців, а також державних установ.

Класифікація фальшивих фото та відео

Нагадаємо, майже три чверті американських користувачів Facebook почали рідше заходити в мережу після скандалів, пов’язаних зі зловживанням персональними даними. Про те, як розпізнати фейкові новини та статті і відфільтрувати інформацію — читайтеЯк розпізнати фейкові новини та статті в матеріалі Na chasi.