«Укрзалізниця» запустила інкубатор для стартапів

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» запустила інкубатор для стартапів

Проект буде реалізований за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі, а також офісу Національної інвестиційної ради України. Програма для стартапів називатиметься Future of Mobility Lab. UZ edition.

Як працюватиме новий інкубатор

В рамках інкубаційної програми проекти будуть реалізовувати у декількох напрямках. Серед них будуть оцінка та використання даних у закупівлях, інтегровані страхові рішення, оптимізація роботи з підрядниками «Укрзалізниці», контроль витрат на вантажні перевезення, доповнена та віртуальна реальність для пасажирів тощо. Приділять також увагу проектам, що працюють у сфері машинного навчання та логістичним рішенням на blockchain.

Безкоштовна тримісячна програма Future of Mobility Lab. UZ edition покликана дати командам можливість розробки пілотного продукта, прозодження менторської програми та доступу до даних, які надасть «Укрзалізниця». Учасниками проекту стануть 10-12 команд, а збір заявок триватиме до 4 жовтня. Рекомендації за результатами програми будуть надані уряду.

Раніше ми розповілиМайже половину квитків «Укрзалізниця» продає онлайн про те, що майже половину квитків «Укрзалізниця» вже продає онлайн.