Publicfast запустив платний сервіс для «лідерів думок»

Čytaty latynkoju
Publicfast запустив платний сервіс для «лідерів думок»

Платформа Publicfast, що допомагає брендам співпрацювати з «лідерами думок», запустила щомісячну передплату в рамках 2 пакетів — «Стартер» та «Прайм». Вони коштують $99 та $250 відповідно. Про новий сервіс повідомили у виданні AIN.UA.

Як працює платний сервіс

Пакет «Стартер» за $99 щомісяця забезпечує брендів можливістю запуску кампанії для 5 блоґерів з гарантованим таргетованим охопленням від 4 тис користувачів. «Прайм» за $250/міс дає доступ до 10 лідерів думок з гарантованим таргетованим охопленням від 10 тис користувачів та можливістю запускати бартерні кампанії.

Як повідомив Віталій Малець, CEO Publicfast, у розмові з журналістами AIN.UA за 6 років роботи платформа провела понад 2 тис кампаній з лідерами думки. Мета нового сервісу — показати брендам, що стереотип про великі бюджети, котрі потрібні на «лідерів думок», є помилковим. У майбутньому компанія розглядає можливість запровадити штучний інтелект для автоматизації та покращення точності у співпраці з лідерами суспільної думки.

Раніше ми інформувалиСтало відомо, хто найпопулярніший Instagram-блогер планети вас про найпопулярнішого Instagram-блоґера планети.