НБУ розробив нові правила для платіжних систем

Čytaty latynkoju
НБУ розробив нові правила для платіжних систем

Щоби платіжні організації міжнародних платіжних систем мали право здійснювати діяльність в Україні, потрібно внести відомості про них до реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Його і веде НБУ.

Що містять рекомендації НБУ

«Метою створення цього документу є підтримка партнерських взаємин з учасниками платіжного ринку та спрощення процесу підготовки документів, що відповідно до законодавства подаються Національному банку України для реєстрації міжнародної платіжної системи-нерезидента», — йдеться  в повідомленні.

Рекомендації включають в себе:

  • порядок оформлення та подання документів до Національного банку;
  •  опис положень, які повинні містити документи;
  • перелік законодавчих актів України та документів міжнародних організацій, які необхідно використовувати з метою подання документів для узгодження умов та порядку діяльності міжнародної платіжної системи.

Поки що в реєстрі містяться відомості щодо 10 міжнародних платіжних систем-нерезидентів, з них: 3 міжнародні карткові платіжні системи та 7 міжнародних систем переказу коштів.

До слова, про те, як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів платежів можна дізнатися в нашому матеріалі.Як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів